» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 8/8.1/Server 2012/2012 R2 OEM Activation 3.0

Tak pánové, máme tu první větší leak o doposud neprolomené aktivaci Windows.Kdo si na to troufáte? Nějaké pomůcky vám nechávám zde http://www.uloz.to/xQyYaNrC/microsoft-oem-ac... Enjoy!

Odpovědi na otázku

K čemu to, když funguje KMS a Retail a to bez jakýchkoliv crackerských souborů?

Licence integrovaná v BIOSu (byť nikdy nezakoupená) je mnohem jistější než pochybný crack a nelze odhalit. Viz třeba pro OA v2.1 a OA v2.2https://tinyurl.com/cy7q96ghttps://tinyurl.com/lckbzpvhttps://tinyurl.com/c8fmcy3https://tinyurl.com/267bwps

Nějak ti nerozumím. Licence integrovaní v Biosu je mnohem jistější než crack, s tím s tebou souhlasím a netřeba mi to psát, jenže já psal o KMS a Retail aktivaci a k aktivaci těchto způsobů netřeba cokoliv crackovat a WZorNET psal naopak o způsobu aktivace OEM pomocí cracku (nejedná se o úpravu slic v biosu), nebo se pletu? A ty tu dáváš odkaz na úpravu Biosu a to na Win 7. Takže nějak nechápu smysl tvého příspěvku.

A mimochodem, nějak nerozumím k čemu ty soubory na uloz to slouží https://downloadcenter.intel.com/Detail_Desc.aspx

To bys chtěl vědět, viď? Otevři si všechny ty dokumenty a pozorně pročti.

Nějak tě fakt nechápu. Proč bych si měl číst nějaké dokumenty? Ukaž mi někde nějaký web kde je popsaný pirátský způsob aktivace win 8 (.1) OEM pomocí úpravy biosu. Nebo to už jde? Rozhodně ne pouze pomocí toho z uloz.toFakt nějak nerozumím oč ti jde. Tak to na rovinu napiš, stále mi to není jasné.

Ano, a prolomení OA v3.0 bude otázkou času. OA v2.1 a v2.2 taky nebylo hned, byť uznávám, že principiálně bylo založené na Vista.

Tím jsem měl na mysli to, že utility ve stylu těch pro Windows Vista/7/2008 jsou jen otázkou času. Tak co, už studuješ dokumenty a chystáš injector, nebo je třeba toho leaknout víc?

No tak vidíš, že to prolomené není, tak proč by se o to někdo měl zajímat?Běž si žvatlat nesmysli někam jinam, to platí pro autora vlákna též, smazat, nesmyslné vlákno.Až to bude prolomené tak si tu zakádejte co chcete

Tady nezbývá než upozornit redakci, prostě další nesmyslný flame ...

Jasný, přijede softwarová policie a začne nasazovat klepeta za šíření duševního vlastnictví společnosti Microsoft.

A to je pro Tebe jediné "kriterium" proč neodpovídat na stupidní dotaz? Dobrý no ...

Pokud je tohle, podle Tebe, debilní vlákno, tak do něj vůbec nic nepiš. Já bych řekl, že právě toto vlákno vyvolává mnoho otázek a uvedené materiály, jakož i způsob aktivace, budou mít velký vliv na prolomení i budoucích aktivačních mechanismů pro Windows 9.

Jaké? OEM win 8 (.1) prostě jen tak lehce prolomit čistě nejde, proto o něj z hlediska pirátění nemá cenu zajímat. A ty tu chceš prostě jen žvatlat nesmysly s dalšíma vatomilama o ničem? Proč si tu raději nepokecat o funkčních metodách KMS a Retail?

Tohle vlákno ve zdejší Poradně vyvolá akorát tak flame, protože na to jak a co prolamovat jsou jiní ( a hlavně jinde ) úplně jiní bombarďáci .... Zloděj si způsob vždycky najde a MS ty mechanismy zná ... o čem tady chceš diskutovat fakt netuším ...

Kdyby mi raději přendal KMS z jakéhokoliv jazyka do mého milovaného autoitu. To by tu snad někdo osvícený mohl zvládnout. Ale řešit tu něco, na co ani ti bombarďáci nemají...

Já vůbec nechápu co se tu řeší. Normální člověk si OS koupí ( nebo nekoupí ) a nikde nic prolamovat nepotřebuje no a blbci je to jedno že, stáhne první lepší fičůrku, klikne a má vymalováno.

Souhlasím výjimečně s Justynem, dementní vlákno o ničem.

Děkuji náčelníku že jsi se mě zastal. Honzíka škrtám ze seznamu relativně inteligentních, nerozpoznat zrno od plev tady už fakt svěfčí o naprosté nezpůsobilosti

Časem tu zdegenerujeme všichni. Jak to tak vypadá, vypadáme na ty odolnější, nebo je to jen zaujatý pocit z mého pohledu? Třeba je to naopak

Smazat, tohle si řešte na warezfórech!