» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 8.1 lagy

Potřeboval bych malou radu. Po aktualizaci Windowsu z 8 na 8.1 se mi strašně seká notebook, neodpovídají různé věci a vše je pomalé. Myslíte si že je to tou aktualizaci a co mám proti tomu udělat. Díky za radu

Odpovědi na otázku

Aktualizace na 8.1 dělá potíže mnoha uživatelům, protože dochází také k aktualizaci ovladačů. Takže můžeš třeba vrátit přechozí stav pomoci nástroje Obnovení systému:http://www.servispckupka.cz/nastroj_obnoveni_systemu.phpNebo si vyhledáš na stránkách výrobce notebooku ovladače pro 8.1 a ty nainstaluješ. Když ani to nepomůže, tak nejlépe nainstalovat rovnou nový systém z instalačního DVD Windows 8.1.

Ano, aktualizace na Windows 8.1 ze Store je nepovedený krok Microsoftu. Řešením bývá až čistá instalace systému.

Musis nainstalovat aktualni verze ovladacu. Bez toho to fungovat poradne ani nemuze, proto to blbne.Do takovych akci se nemaji poustet lidi s nulovejma znalostma.