» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 8.1 a jeho režim spánku

Mám problém.Nainstaloval jsem si Windows 8.1 a po nějaké té práci jsem ho dal do režimu spánku.Problém je ten že se sám probudí ze spánku.Kde je chyba ?Co se týká režimu hibernace funguje jak má.Na notebooku když jsem zavřel víko tak už se to neprobouzelo z režimu spánku pouze na stisknutí nějaké klávesy, nebo tlačítka vypnutí.

Odpovědi na otázku

Zjisti, co ho probudilo. Viz Čítač historie probuzení.Např. z cmd:powercfg -lastwakePo zjištění pachtele ho přiměj ke slušnému chování.

Podívej se do Prohlížeče událostí (vyfiltruj si "power trableshoot")V Plánovači úloh si zapni historii. Až se PC zase probudí, podívej se do ní a hned máš "viníka" Příslušnou úlohu zakaž.

Ano vše jsem udělal a počítač jsem dal do režimu spánku.Po chvilce asi tak 10 minutách se rozjel bez nějakého stisknutí tlačítka Napadlo mě nemůže to dělat myš, která je napojená na USB ?Nechci přecházet na Windows 10

Mně to dělala myška. ☺

A to si mám koupit jinou myš ?Pak nevím co udělám z touto na USB