» Poradna » Programy

Windows 8 Paypal

Pokouším se upgradovat Windows 8. Instrukce jsou jasné, stáhnul jsem si průvodce atd. Bohužel moje karta nepodporuje placení na internetu a proto jsem si založil Paypal účet. V pátek jsem na účet poslal potřebnou částku 780 kč, která se tam dnes i objevila. Ted se pokoušímmzase upgradovat a platit přes Paypal ale po přihlášení na Paypal mi to hlásí že mám poslat peníze a číslo transakce. To nejde zaplatit přímo z Paypal účtu ? To jsem to nabíjel zbytečně ? Má s tím někdo zkušenosti. Díky.

Odpovědi na otázku

jde ...1) mozna 780 nestaci ... jeste tam jsou nejake poplatky za prevod a procenta pro PayPal ...2) nasim bankam trva, nez na PayPal ty penize vazne poslou ... uz je PayPal potvrdil jako prijate a jsou na uctu ?

Platil jsi už přes Paypal? Po založení účtu je to třeba aktivovat převodem nějakých 50ti Kč nebo jak .. viz. http://vydelky.blog.cz/0611/paypal-com-jak-se-re... Pokud ti karta nepodporuje platbu přes internet, tak jak si myslíš že ti to bude Paypal strhávat? Paypal je jen prostředník, abys nemusel dávat data o kartě prodejcům, ale je to tren samý princip ...

lze tam prevest penize z uctu a mit je tam jako kredit, dale pouzitelny k platbam ... takze to jde i bez karty, coz je tento pripad ...pravda je ta, ze pri prvnim pouziti PayPal ceka na overeni prevodu tech 50 korun z karty, ale kdyz tam rovnou poslal 780 tak neni co resit ... az to overi tak je tam bude mit jako kredit ... myslim, ze jen chvilku trva to overeni prevodu z CR ...

50 korun? Já si taky registroval PayPal kvůli tomu upgradu, ale samo si to strhlo z mé karty pouze jednu korunu. A zaregistrovanej a ověřenej jsem byl okamžitě, žádné čekání. Jinak upgrade mě stál 793 korun, takže dotazatel tam má skutečně málo.

Tak on má paypal snad i nějaký převodník, kam se zadá, kolik chci platit €, a on vyplivne, kolik potřebuju Kč.

ok, mozna je to dnes koruna ... pred lety, kdyz jsem si PayPal zakladal, tak to bylo 50 korun, ktere na zkousku strhli pro overeni funkcnosti karty ... pak je ale cloveku samozrejme vratili v podobe kreditu ...

Těch padesát vrátí po ověření účtu.Nedělejte z lidí vola,je to vše dopodrobna na přihlášce napsáno.Stačí jen číst (popř.se nauč číst).

Peníze lze na Paypal převést z české banky, není problém, kartu netřeba mít.

PayPal není jen prostředník - sám tam mám účet bez vazby na kartu - prostě pošlu z banky peníze a za pár dnů jsou k dispozici

Zatím díky za reakce. Takle : účet jsem otevřel v pátek a ihned jsem z banky odeslal těch 780 kč. Dnes ráno tam peníze byly. Dostal jsem e-mail že tam peníze jsou a když jsem se přihlásil tak opravdu bylo tam 780 kč. No tak jsem si myslel že mohu upgradovat. Spustil jsem to a zaškrtnul možnost "platit přes Paypal". V malém okénku mě to přihlásilo a kde nic tu nic. Pouze hláška že mám poslat peníze na účet a že mi instrukce příjdou e-mailem.Pokud bych měl kartu co s ní mohu platit přes internet tak bych nepotřeboval Paypal.

jestli je cena win 8 podle dnesniho prepoctu presne 780, tak to vypada, ze tam asi par korunek chybi jako poplatek za sluzby pro paypal ... jinak nevim, v cem by byl problem ...

Poplatek by mel platit obchodnik, v tomhle pripade Microsoft. Podle me to bude tim, ze to asi prepocitavaji z eur, takze ta castka nebude presne 780 ale asi malinko vic...

No dobře ale tak to měli napsat. Chybí ti 10 - 20 kč. Není problém. Ale nenapsali nic.Kdybych to věděl tak jsem tam poslal víc. Ale bylo tam jasně 780 kč.

tak jsem se podival do vypisu transakci ve svem PayPalu ... za upgrade win8 si to strhlo 789,10 Kc .... takze tam vazne par korun chybi

... plus minus se to bude lisit podle aktualniho kurzu (nemam tucha, kterou banku pouzijou) ... takze bych tam pro rezervu pridal na 800,- a snad to vyjde

Tak to jsem chtěl slyšet. Takže to je přece kvůli tomu. Ale jsou to debilové - mají napsat proč to nejde. Ted jsem tam poslal 1000 kč a jestli to pujde tak to půjde. Pokud ne at jde Paypal i Microsoftem do řiti. Díky za informace.

BTW: Nekteri obchodnici ti zamitnou transkakci i kdyz ses pres ToR, nevim jak se bude tvarit PayPal....

Měl jsem zkušenost také s PayPalem a upgrade na W8. Transakce se mi na PayPal účtu objevila jako "pending" a proces upgradu skončil bez známky posunu kupředu (po hodině jsem upgrade okno vypnul). Takto jsem to udělal 2 a měl jsem tedy na paypalu zablokované 2 částky (jako pending). Volal jsem na hotline Microsoftu. Tam se mi přiznali, že s Paypalem je tento technický problém a že pokud chci platit kartou, tak vše bude v pořádku. Měli pravdu. Zaplatil jsem kartou a vše proběhlo v pořádku. Následně ty 2 platby "pending" na paypallu se mi vrátily na paypal. Z pohledu velikosti částky je jedno, zda budete platit kartou nebo paypalem. Osobně se domnívám, že Microsoft, Paypal a ta externí organizace sídlící v Německu distribuující licence v Evropě nedotáhli technicky celý proces správně do konce. Při platbě kartou vše v pořádku. Paypal jsem už více nezkoušel.

Máš zadaný email,stačí ho opsat,potom heslo a počkat.(Pokud sis ovšem aktivoval platbu kartou !!! a zadal nové CODE 4.místné co bylo u 50kč platby na tvém účtu)

Tak vyřešeno. Dnes bylo na Paypal účtu 1000 kč (pro jistotu). Z Paypal účtu si to opravdu strhlo ne 780 ale 791,30 Kč. Žádnou kartu s možností placení na internetu jsem nepotřeboval. Díky za váš čas.