» Poradna » Windows (a jiné OS)

WIndows 8 nefungují dlaždice ani se nelze dostat do nastavení počítače a obnovit

Mám problém, již delší dobu mi nejdou spustit dlaždice ani nastavení počítače vždy se ukáže jen barevná obrazovka a nic se nestane .. nevíte někdo co stím ?

Odpovědi na otázku

Mál som ten istý problém nezabralo nič k čomu som sa dopátral .Riešil som to 2 mesiace a nič. Vkladal som nádej do aktualizácie UP ,aktualizácia sa nainštalovala ,ale problém to nevyriešilo a pokiaľ nemáš zálohu systému tak ako ja, pomohol až reinštal OS.

To nemám notebook mám koupený z Alzy ... :) takže nemám ani key nic .. :(

Ak si čital navod tak vieš že MAŠ -vola sa to Obnova do tovarnych nastaveni Len to nespuštaj cez terajši win (je to pičovina ala mrkvosoft ktora naroby len paseku) ale použi postup v navode -obvykle po reštarte slačte klavesu xxx potom xxx a riadte sa pokynmi na obrazovke