» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 7 update

Dobrý večer mám problém s win 7 64-bit profesional z updatamy vypisuje Zisťuje sa dostupnosť aktulizácií asi 2 h a neviem čo mám robiť či to trvá dlhšie alebo je s nimi nejaký problém??Notebook:Acer V3 -571G.Ďakujem za odpoveď.

Odpovědi na otázku

a ešte jeden dotaz pokiaľ mi najde tie aktulizacie viete mi povedať ktore neinštalovať aby ma nesledovali a aby mi nehadzalo win 10?

Ten Win 10 update je odstránený v novom update. Bez toho špehovacieho update na Win 7 nedostaneš novšie aktualizácie a je to naschvál tak urobené.

Řešilo se to tady 100x.Návod zde: http://www.pc-help.cz/viewtopic.php

takže aktulizacie našlo takže mám ich dať normálne stahovat?

najprv pozbieraj o polnoci na križovatke pod šibenicou na svätojánsku noc kvitnúcu bylinku "všudybílek záplatovací" z ktorého sprav odvar, polej ním mašinu, potom začni sťahovať.

Igen

diky za rady rozbehlo sa to ale našlo mi 158 aktulizacií a potom ako som ich nainštaloval dal som vyhľadať znovu keď mi pred tím našlo voľitelných aktulizácii 69.A zaz vyhľadavá a nič sa nedeje

Použil si můj návod?

nie nepoužil ale bolo tu že tento mesiac zase to nešlo tak manualne nainštalovať 2 aktulizacie sice jednu aktulizaciu mi nainstaloval windows a druhu manualne a potom už bežalo keby zas by som mal problém tak dám vedieť a vyskúšam tvoj návod.