» Poradna » Počítačové sítě

Windows 7 professional 64x

Zdravim, chtel jsem se zeptat, zda byste mi neporadili, proc mi nejde internet po cerstve instalaci windows 7 64x prof 1sp. Mam stazene vsechny ovladace od zakladni desky i graficke ksrty, vse v poradku originalnima ovladacema z CD. Moznost pripojeni pres kabel nemam, pouze pres wifi. Kdyz chci kliknout na nastaveni pripojeni pouze mi to ukazuje sirokopasmove pripojeni pppoe, kde to chce vyplnit udaje.. ovsem ani tak to nejde. Nejaka rada? Dekuji

Odpovědi na otázku

Tu je dotaz v obrátenom garde, jemu ide net len cez wifi. Má špeciálny, americký...

Originální ovladače z CD... co takhle zkusit si stáhnout nějaké novější, nejlépe z webu výrobce wifi-čipové sady? (typ nebo kód výrobce + kód zařízení jsi neuvedl, tedy si je najdi sám, moje křišťálová koule je nějaká zamlžená).