» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 7 nebo 8.1 nebo 10 za 1000

Dobrý den potřeboval bych poradi ohledně os. Mám na to je 1000 kč. :/

Odpovědi na otázku

Pak je to velice jednoduche - castka nestaci na zadny ze systemu.

V každém případě Win7 tady jsem to minulý týden objednával a vše je OK i se štítkem. https://www.mslicence.cz/c/windows

A za 1000Kc nic, co? ;o)

30 dnů můžeš systém využívat bez aktivace, poté to bude vyžadovat klíč. Pokud víš, že za měsíc budeš schopen koupit plnou licenci, tak v klidu můžeš nainstalovat systém a až tě systém vyzve k zadání klíče, krok jednoduše přeskoč. V opačném případě nainstaluj Linux, který je zadara. Potom, až budeš mít nějakou přebytečnou zlatku, můžeš koupit licenci na WIN. Zvlášť v případě, že PC bude sloužit jen na internet a sledování filmů ti Linux udělá dobrou službu.

http://aukro.cz/listing/listing.phpKup si nějakou druhotnou za 250 a máš klid. Pokud chceš být ještě klidnější, tak kup na sedmičky, udělej upgrade na desítky a problem solved. Koupeno cca 30 licencí, ani jedna neměla doted problém