» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 7 - některé stránky se nanačítají

Dobrý den, mám takový problém. Po určité aktualizaci Windows 7 mi nejdou načíst a zobrazit některé stránky. Jak české, tak zahraniční. Stále si nedokážu vysvětlit, čím by to mohlo být. Do jisté doby vše fungovalo dobře, potom jsem systém aktualizoval a od té doby mám tento problém. Domnívám se, že je to nějakou aktualizací. Kdykoli chci načíst určitou stránku, objeví se ''http://srouter:4080/nonauth/deny.php'' Moc děkuji za radu, už jsem z toho celkem zoufalý

Odpovědi na otázku

Pravidlo 1: Před všemi důležitými aktualizacemi si zálohuj OS do VHD. Vždy!http://www.abload.de/img/snap5496g0j1f.pngPravidlo 2: Identifikuj tuto aktualizace, odeber ji a označ jako skrytou = už nebude prudit.

Děkuji moc! Já se díval do historie aktualizací a v den, kdy mi ještě šlo vše v pořádku se instalovali 3 aktualizace. Ale v seznamu nainstalovaných jsem je nenašel. Je to na to nějaká finta? Omlouvám se, Windows 7 mám teď chvíli, tak ještě moc nevím, kde vše najít

Není, buď je lze nebo nelze odinstalovat. Pokud je to taková kterou nelze právě od toho je bitová kopie OS. Tak zálohuje nikoliv soubory, ale diskové sektory kdy obnova je kompletní vč. OS, zavaděče, dat, nastavení, aktivace a dalšího.

Tak v tom případě jsem nahraný. Nikdy by mě nenapadlo, že po nainstalování aktualizace mi nepojedou některé stránky na internetu :/ Zálohu jsem si ještě ani jednou nedělal. Takže...no.

Ve vychozim nastaveni se pred instalaci aktualizaci dela Bod obnovy. Ten lze kdykoli vybalit zpet.

To je fakt v tomto případě by pomoci mohl. Tak snad ...

Pánové, moc vám děkuji. Obnovit do doby, než se aktualizace nainstalovaly jsem zkoušel. Bohužel mi systém vyhodil chybu 0Xc0000056. Nikdy předtím mi to neudělalo.

Neinstaloval jsi tam náhodou nějaká "ochranný" SW? Tohle vypadá, že ti něco rozhodilo OS. Také mysli na to, že aktualizace je lepší rozdělit a postupně restartovat např. po 5 důležitých ne najednou. Druhá věc je vyhnout se programům typu CCleaner, AVG, ESET, Daemon a AcronisTrueImage trvale pod OS, nikdy nevíš co ty molochy udělají. Ten Acronis na zálohy dobrý je, ale ideálně ze zaváděcího média, lze ho vytvořit pod SW, nebo je dodáno.

CCleaner právě mám, AVG jsem odinstaloval hned první den, co jsem ho měl v systému, ESET jsem si zatím nekupoval. Používám jen kontrolu od Windows Defender a Malwarebytes Anti-Malware. Zkoušel jsem vypnout a zapnout firewall, vůbec nic. Pořád stejné. Omlouvám se, že vás s tímto takhle otravuji.

Ještě jsem si vzpomněl, že mám trvale zapnuto TuneUp utilities

Programy jako CCleaner a TuneUp nikdy neinstaluje pokud je na nic nepotřebuješ, jejich nástroje má OS v sobě.

Měl bych je tedy bez obav odinstalovat? Ohledně TuneUp...chtěl jsem taky odinstalovat, ale říkal jsem, jestli by systém běžel dobře i bez nich. Nemám zrovna nejvýkonnější počítač. Ale pokud by to bylo v pohodě i tak, tak hned odinstaluji. Škoda jen, že se tím asi nic ohledně mého problému nevyřeší :/

Systém je naprosto k ničemu nepotřebuje a hlavně z něho také nikdy neodstraňuj použité aktualizace, záložní soubory a další nebude pak mít kam "máknout" když bude třeba! Ta pár ušetřených GB to nestojí.

Odinstalovat! Obavy by byly na miste, kdybyste ty nepotrebne a rizikove programy pouzival.

Odinstaloval jsem programy, co v systému překážely, projel systém proti virům a jiné havěti a stále je to stejné - při pokusu načíst určité stránky hází prohlížeč (všechny prohlížeče) ''http://srouter:4080/nonauth/deny.php'' Bod obnovení, kdy jsem instaloval aktualizace, které za vše zřejmě mohou mi teď dokonce zmizel z nabídky. Takže jsem asi u konce s možnostmi, co dělat :/

Tak zkuste starsi Bod obnovy. Tenhle je zjevne poskozeny. Ze by nejakym malwarem?Jinak to CCsvinstvo uz radeji nepouzivejte. Prinos je nulovy, rizika znacna.

Naštěstí jsem ho nepoužíval nikterak dlouho na tomto systému, ale i tak asi udělal pořádnou paseku :/ Lepší se pravdu o těchto programech dozvědět později, než vůbec. Děkuji za to

Aktualizace, které si myslím, že by za to mohly se instalovaly 8.2....teď jsem se díval do obnovení systému a žádný starší bod obnovení tam není. Takže vážně nevím :/

Jo a bacha, aby se ti spíš nenačítaly instalací nějakého "anitiru" typicky ESET / AVG, ideálně tam nech jen MSSE / MBAM.http://abload.de/img/snap6974i7eqg.png

to zni jak hlaska z Kerio firewallu.MP

Kerio firewall jsem nikdy neměl a ani jsem nepřemýšlel, že bych si ho chtěl pořídit. Normální firewall v systému jsem vypnul a zapnul, ale na tom, že se mi nenačítají některé stránky se stejně nic nezměnilo

Děkuji moc, hned vyzkouším

a co hosts ve windows může přesmerovat vsecky adresy na router/authdeny.php

# Copyright (c) 1993-2009 Microsoft Corp.## This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.## This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each# entry should be kept on an individual line. The IP address should# be placed in the first column followed by the corresponding host name.# The IP address and the host name should be separated by at least one# space.## Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.## For example:## 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host# localhost name resolution is handled within DNS itself.# 127.0.0.1 localhost# ::1 localhostWindows 7 / 32bit - c:\windows\system32\drivers\etc\hostsWindows 7 / 64bit - c:\windows\system32\drivers\etc\hosts nebo c:\windows\sysnative\drivers\etc\hosts

Tak zrovna jsem se do hosts díval a zobrazuje se mi naprosto to samé, co ve vašem příspěvku

Některé stránky jsou v naprostém pořádku, u některých to hází chybu, co jsem popisoval. Mohu se, prosím, zeptat jak nastavit hosts, abych se tomuto vyhnul? Moc děkuji

pokud to je stejne tak co router co kdyz je nejak zaheslovany nechce zmacnkout tlacitko reset propiskou na 8-10 sekund?

ale smaze se nastaveni roteru tak si vyfotit obrazovku s nastavenim roteru aby sel nastavit pro internet