» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10

Dobrý den chci se zeptat nedávno sem dělal upgrade na Windows 10 a vše jelo krásně ale poslední dny mi z ničeho nic neustále padá internet mám stále signál a jsem připojený, ale nejde internet... Po třeba 5 aktualizacích stránky se to zase rozeběhne ale jde to třeba celej den v poho a pak to začne padat každou chvíli nevíte co s tím ?

Odpovědi na otázku

Zkontroloval bych, zda je nainstalován nejnovější ovladač Wi-Fi karty nebo síťové karty pro Windows 10.

Jak zkontroluji zda li mám nejnovější ovladač Wifi a sítové karty ?

Ovládací panely - vpravo nahoře si klikni na malé ikony,kvůli přehlednosti - Síťová připojení a klikni na tvoji WiFi.V tabulce se snad už vyznáš.🐒