Windows 10

ČauJe kompatibilní grafická karta NVIDIA GeForce 6600 GT s Windows 10 ? W8.1 zvládá bez problémuDěkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Ovladač na ni je určitě bez problému, navíc W10 berou s přehledem i starší verze. Rozlišovat x86 / x64 verzi a také pochopitelně vložit ovladač do skrytých:https://support.microsoft.com/en-us/kb/3073930aby nedocházelo k pokusu OS přepsat jej novým, zlobí-li.

Windows mi nabídl update, tak jsem si ten update zarezervovalDnes mi napsal ; NVIDIA GeForce 6600 gtVýrobce displeje nezajistil jeho kompabilitu s Windows 10. Možnosti podpory konzultujte přímo s výrobcem.

Vyrobca Windows10 je Microsoft. Nema nic spolocne s firmou nVidia."Možnosti podpory konzultujte přímo s výrobcem." Az firma nVidia bude mat ovladac na GeForce 6600 GT, tak potom uvazuj o Upgrade na Win10.

Dík

Kľudne môžete inštalovať . Mám presne túto kartu v starom počítači a inštalácia prebehla bez problémov.

To si na velkom omylu Já mám GTX 670 a verzi ovladače byla 353. 50 myslím při upgrade na WIn 10 mi ovladač nešel nainstalovat musel sem si najít novější ovladač který Nvídia právě vydala na Win 10 je to verze 353.62 a je jenom pro Win 10.

A nevíš co znamená chyba:Výrobce displeje nezajistil jeho kompabilitu s Windows 10. Možnosti podpory konzultujte přímo s výrobcemDík za odpověď

Pak bys neměl mít problém ani ve Windows 10Chce to jen otestovat a nebát se toho.. Nové Windows 10 ve většině případů nabízejí nové ovladače GK.. tomu lze zabránit různými způsoby, viz zde: http://www.zive.cz/poradna/windows-10-zakaza... Tady se často probírají několikrát denně úplně stejná témata..

nVidia vydala ovladače pro Windows 10 pouze pro Geforce 8 series a vyšší, tj. pouze Geforce 8xxx a vyšší.

DěkujiA do budoucna je nevydaji ?

To není pravda Geforce vydala nové ovladače 353.62 pro všechny řady.

A fungují na w8.1?Když tak odkaz Dik

Právě že na vin8.1 je nejde nainstalovat jdou jen na win 10. http://www.geforce.co.uk/drivers

Takže když si W10 stahnu nebo koupim, tak když použiju tyto ovladače, vše bude potom v pohodě ?

ten ovladac IDE nainstalovat aj na WIN 8.1 - ja som ho hravo nainstaloval.

Dáš mi prosím odkaz ?

Windows 10 jsem si na PC nainstaloval , ale ne z plochy jako z toho programu co to nabízí Ale když jsem to nainstaloval a podíval se do správce zařízeno u grafického adaptéru bylo napsano : základní graficky adaptér MicrosoftŠlo to o tochu hůře jako myslím ten systém než win 8.1

Základní adaptér je bez HW podpory většiny větší, taková karta není vhodná pro daný OS.

věcí - omlouvám se, pár panáků mám (led, Skoťák).