» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 zpět na windows 8

měl jsem notebook s předinstalovaným Windows 8...před 45 dny jsem dal upgrade na Windows 10 a chtěl bych Windows 8 zpět, ale nevím jak to udělat když je to déle než měsíc od upgradu...

Odpovědi na otázku

Retroaktivita, či retorspektivita v oblasti práva je zakázaná, ba trestná. Málo toho bolo "požvaněného lidstvím" na zive.cz, poradna net či na iných internetových fórach? Kde to žiješ? Nainštaluj si W8 znovu z OEM Recovery oddielu alebo z nosiča, aktivuj OS legálnou licenciou (key) ktorú si kúpil. Návodov, ako na UEFI máš tiež dosť. https://youtu.be/aR8Ypmr58qs

Nudo raději jdi spinkat!