» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 výchozí tiskárna

Zdravím,po listopadovém upgrade Windows 10 se přidala kromě jiného tato možnost: "Můžete určit, že naposledy použitá tiskárna bude nastavena vždy jako výchozí" Jenže mě tahle možnost rozhodně nevyhovuje. Z textu chápu, že je to možnost, tudíž to jde nějak vypnout, poradíte někdo jak?

Odpovědi na otázku

Nastavení > Zařízení > Tiskárna a skenery > Svěřit správu výchozí tiskárny systému Windows > Vypnout

Už jsem to našel, děkuji.

Zkuste: Start-Nastavení-Tiskárny a skenery je tam položka Svěřit správu výchozí tiskárny systému Windovs

Už jsem to našel, děkuji.