» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 Pro+Toshiba c 660

procesoru: Intel Core i3 Model procesoru: 370M(2.4GHz) Počet jader procesoru: 2 Operační systémDisplej/GrafikaRozlišení displeje: 1366 x 768 (HD) Úhlopříčka displeje ["]: 15,6 Grafická karta: Intel HD Graphics Velikost grafické paměti [MB]: 1 024 Optická mechanika/Pevný diskOptická mechanika: DVD Typ pevného disku: HDD Počet pevných disků: 1 Ot./min pevného disku: 5 400 Velikosti úložného prostoru (součet) [GB]: 640 Operační paměťTyp paměti: DDR3 Frekvence paměti [MHz]: 1 333 Velikost operační paměti [GB]: 4 Připojení k sítiBluetooth: Ano Typ síťové karty: LAN, LAN, WLAN Wi-Fi standardy: b, g, n RozhraníVGA [D-Sub]: Ano Počet portů USB 2.0: 2 Fyzické charakteristiky a barevné provedeníBarva: černá Výška [mm]: 35,6 Šířka [mm]: 380,5 Hloubka [mm]: 254 Hmotnost [kg]: 2,54 Numerická klávesnice: Ano

Odpovědi na otázku

zamrzání prohlížeče internetu + celého systému. Čistá instalace systému. Zkontrolovaná paměť + HDD bez chyb. Při zamrznutím je slyšet jak se zpustí ventilátor chlazení na maximum. Systém Windows 10 Pro nainstalován před 4 dny .Problém se začal objevovat dnes.

Diky za info.