Windows 10 Pro

Dobrýden ja mám udělat change windows 10 boot logo při startu windows mi načítá logo windows lze to změnit? a jak to mám udělat a windows 10 Pro náky program prím děkuji moc Romča.

Odpovědi na otázku

samozrejme, že zmena loga úvodného obrázku sa dá aj bez programu. Obrázok sa nachádza v systémovej zložke s obmedzenými právami. Len si zvykaj na tento pohľad z vnútra, do modra zadymenej cely z cigaretového dymu boľševickej väzby o rozmeroch 3x4m pre štyri osoby, kde na železných dverách chýbajú kľučky z vnútra. Ako keby sa autor úvodného loga W10 inšpiroval v komunistickom lágri. Bolo prioritné, čo som pri prvotnom W10 spred roka a pol po uvedení na trh, okamžite zlikvidoval.