» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 Pro zavážná chyba

Název protokolu:SystemZdroj: SchannelDatum: 6.10.2015 8:30:33ID události: 36870Kategorie úlohy:NeníÚroveň: ChybaKlíčová slova: Uživatel: SYSTEMPočítač: ToshibaPopis:Při pokusu přistoupit k privátnímu klíči pověření SSL Server došlo k závažné chybě. Kód chyby vrácený kryptografickým modulem je 0x8009030D. Stav interní chyby je 10001.Kód XML události:

Odpovědi na otázku

tak jsem hledal měl by to dělat ESET Smart security 9 ,jestli ta půjde takhle dal tak letí z PC. Stejně mě končí licence v prosinci. Nějaký dobrý antivir na Windows 10 ne moc drahý.

Když vyloučíš, že je rozbitý a nefunkční zabezpečovací klíč, tak proč ne. Typická ukázka problému starého jak lidstvo samo - příčina a následek.

Ani tam nejaký šmejd zn.: Eset Smart 9 nemal čo hľadať. W10 - nepotrebuje antivir od tretích strán, likviduje systém.

http://www.microsoftfixit.net/fix-microsoft-error-code-...

co je to za program ,zkusil jsem to o chce to registraci po přehledaní .

chce to registraci po přehledaníBojím se, že této větě nerozumím. FixIt je program, který za tebe opraví problém, abys nemusel lézt do registrů a dělat další ruční změny.Přečti si ten text okolo, abys pochopil, co to bude dělat a můžeš si to opravit ručně. Pokud to nechápeš, pak přesně pro tebe je FixIt.Registrovat se nemusíš, pod Step1 je odkaz na stažení.

když chceš spustit ten Fixlt tak to napíše registrovat.

Co přesně to napíše? Můžeš napsat celé hlášení, nejen jedno slovo?

Jen poznámka. Ten SW RegCurePro není určen pro Windows 10 (jakkoliv, to jen soukromě, on to nejspíš vadit nebude).

Je to od XP po Win8 a ta chyba se vztahuje k IIS, takže by to vadit nemělo ani na Win10.Zdroj jsou přímo stránky MS, takže bych věřil tomu, že to pomůže na tu konkrétní chybu, kterou popisuje.Pokud to nezpůsobil nějakým čističem a nebude tam problémů mnohem víc.

SW jsem stáhl, nainstaloval, spustil, podíval se na výsledky, ukončil tak, aby se neprojevil žádný dopad, odinstaloval, vyčistil Registyry a odstranil. Komentář k jeho výkonu vynechávám.