» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 nelze přepnout live účet na lokální

Windows 10, nelze přepnout live účet na lokální chybí tu totiž tlačítko pro přepnutí. Nezná někdo alespoň způsob přes cmd jak to přepnout zpět?http://s2.postimg.org/k8w019xuh/chybi_tlacitko.pnghttp://s16.postimg.org/40rmaiz1x/chybi_tlacitko2...

Odpovědi na otázku

Přepínat na lokální účet není potřeba a ani MS to nedoporučuje. Využívej všechny výhody MS účtu!

V mém případě potřebuji lokální účet, PC totiž využívají další členové rodiny a hosté a přístup byl bez hesla, což samozřejmě na live účtu nenastavíš.

Ano, každému členu rodiny založ MS účet. Každý se ke svému účtu bude přihlašovat svým heslem - bude mít svoje soukromí a zároveň si bude užívat všech výhod tohoto MS účtu!

Jdi s tím MS už do p****e. Ani sdílené složky a server v live účtu nefungují.

Já tam mám ještě tlačítko Přihlásit se místo toho místním účtem. Mám Win 10 pro a dělal sem upgrade z 8.1

V jiný diskuzi jsem zjistil ze je to glitch který se může oběvit při upgradu z Win 7 pro a zachování souborů. Microsoft to evidentně nedořešil.

skus pouzit toto:http://www.tenforums.com/tutorials/5374-local-acco... p.s: nemam to vyskusane

Tento návod jsem nalezl taky, bohužel mi tam chybí to tlačítko "Sign in with a local account instead" tento návod je asi z testovací verze.

Založ si další účet. Ten lokální, který jsi měl jsi spojil s live účtem, takže už vlastně lokální neníAž budeš mít víc účtů, pak můžeš přepínat

Problém jsem nakonec obešel pomocí založení lokálního účtu a následnou migrací účtu pomocí programu Profwiz. Nakonec jsem deaktivoval původní účet.

Selže ti OneDrive a některé další funkce to doufám víš.

Je pravda, že program Profwiz je dělaný na Win 8 a při 1 pokusu sem narazil na chyby (např. nefungovalo start menu), ale pak sem přišel na to, že pokud se nejdřív do účtu přihlásíš a necháš si ho vygenerovat a až pak migruješ tak to problém odstraní a vše mi funguje jak má.

Jak chceš. Já to nechávám na LiveÚčet (stejně není na mé jméno a nikdy nebude), a pokud sít není dostupná tak PC naběhne bez přihlášení. Žádné nervy.