» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 instalace

Ahoj, já vím že je to nelegální, ale stáhnul jsem si windows 10 a normálně jsem to začal instalovat, pak se mi tam objeví ty blbosti jakej chci jazyk a tak, potom se tam objeví políčko kde mám zadat product key a tam kliknu na udělat později a potom se ukáže ještě chvilku a počítač se restartuje a naběhne tam znovu to s jazykem a potom zase že mám napsat product key. Nevíte prosím co s tím ??? moc děkuji za odpověĎ

Odpovědi na otázku

Stáhnutí W10 není nelegální. Nemusíš stahovat z pochybných zdrojů, ale přímo z webu MS. To co sis stáhl zahoď a stáhni si kloudnou instalačku zde:https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/w... Pak to půjde normálně nainstalovat.

Tak proč to chce po mě product key?

Někde tam je možnost, že nemáš key (podle mě ale ještě před samotnou instalací) a ono se to přeskočí... vyřeší se to pak aktivací z Win pokud již byly jednou aktivované... Samozřejmě za předpokladu, že to je fukční instalačka a ne nějaká "zprasená"...

Stahoval jsem to z torrentu tak možná je no...tak já to teda zkusím z těch oficiálních. A nevíš jak se dostanu do biosu ?

Při restartu pc mačkej přerušovaně klávesu Delete.Většinou je to tato.

Jestli tam má UEFI, tak se tímto způsobem do BIOSu nedostane. Pak musí z Windows při restartu držet Shift a dostane se do nabídky, kde si může boot do BIOSu vybrat.