Windows 10, Bluetooth USB dongle

Ahojte, zháňam nejaké overené riešenie Bluetooth pre desktop PC s Win10. Mám bluetooth sluchadlá (marshall major 2) a snažil som sa ich spojazdniť pod Win10. Kúpil som v Alze najskor Asus BT400, potom Belkin, bohužiaľ sú bez Win10 driveru. Vlastne mám problém zohnať Bluetooth USB dongle s driverom pre Win10. Situácia je taká, že mi to pracuje na windows ovládače (od MS), ktoré sú bohužiaľ nejaké nedorobené. Sluchadla sa nájdu, hrajú v pohode, odídem na pár hodín od počítača, vrátim sa, pustím hudbu alebo hocijaký zvuk a všetko hrá trhane. Pomôže iba reštart win alebo odpárovať a znovu spárovať. Na nete som našiel ľudí s podobným problémom. S iPhone funguje všetko bez problémov.

Odpovědi na otázku

V 1. rade by ma zaujímalo ako si dostal zvuk z PC do BT slúchadiel. Mne sa to nikdy nepodarilo, ale ikonu PC BT dogle má. A v správcovi zariadenia vypni v správe napájania šetrenie (u seba som to nenašiel)

Zvuk išiel na prvú šupu prekvapivo automaticky. Potom ma zaujímalo, ako to môžem prepínať medzi slúchadlami a repro, takže pravý klik na reproduktor, Playback devices a tam som si zvolil, aké zariadenie má byť defaultné pri prehrávaní zvukov. Ak v tomto zozname nevidíš svoje BT slúchadlá, tak je niekde problém. Napr. mne sa z tohoto zoznamu vytratia práve ako som písal, keď sa po dlhšej dobe vrátim k počítaču a zvuk mi seká.Našiel som na nete článok, kde sú overené BT dongles s Win10 podporou, ale u nás ich nikde nepredávajú.http://www.wirelesshack.org/our-picks-best-windows-10...

Many of these add-ons use either the SuperRepo or Kodil (Kodisrael) Kodi repositories. We suggest downloading and installing these repositories before you proceed. Click here to access our Best Kodi Repositories guide, which includes information on how to install both of these, along with other useful repositories.<a href="https://kodiadvices.org/1channel-kodi-addon/">1channel</a>https://kodiadvices.org/123movies-kodi-addon/