» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 a posouvání dlaždic ve startu

Mám takový problém.Upgradoval jsem z Windows 8.1 na Windows 10 a nastal problém ten, žemi nejdou vůbec posouvat dlaždice ve startu.Prosím o radu díky

Odpovědi na otázku

V CMD s admin právami: sfc /scannowNechaj prejsť kontrolu.

Nainstaluj si toto StartMenuX_Setup_5_5 a vyser se na nějaké dlaždice jsou k ničemu

Co to je..??? Něco jako StartIsBack..???StartIsBack je asi jediná možná varianta, jak nahradit nesmysl originálu nabídky start z dílny autorů MS..

Tady si to stáhni nainstaluj je to i v CZ nahradí to ty posraný dlaždice a vypadáto jako ve W 7http://www.npackd.org/p/start-menu-x/5.50

Díííík.. vyzkouším.. ..a ano, dlaždice jsou hodně posraný..

99 % poškozený uživatelský účet. Založit nový.Popř. čistá instalace.

Před časem jsem se setkal s takovým problémem, zjistil jsem, že to způsobil program na blokování sledovacích služeb ve Windows 10. Nečekal bych, že to bude mít vliv na dlaždice. Některé takové programy fungují naprosto bezproblémově, ale jiné mohou způsobit i různé problémy. Lidi často mění nastavení Windows 10 programy třetích stran (o kterým toho moc neví) a pak se diví, že ve Windows 10 něco nefunguje. Ten problém jsi zpozoroval hned po upgradu, nebo po nějaké aktualizaci nebo instalaci takového programu? Samozřejmě může to být i problém s registry, uživatelským účtem atd.

Děkuji moc všem za odpovědi. Moc si toho vážím.Windows 10 jsem přeinstaloval a nyní je ještě rychlejší než ve win8.1.Dlaždice mi už fungují.

jeroníme-anonime, W10 sa dá mierne pokročilým užívateľom po čistej inštalácii okresať do podoby, že sa žiadnemu systému v rýchlosti, stabilite, bezpečnosti a hlavne úspornosti na HW a systémové prostriedky, nevyrovná. W10 tvorí geniálne vymakaný vrchol medzi poslednými OS z dielne MS, pravda, ak beží na rýchlom, kompatibilnom a modernom HW potom nemá chyby. Ale dá sa desina použiť s vynikajúcimi výsledkami tiež na dvojjadrovom, napríklad šesť rokov starom šunte (stolný PC alebo noťas) na rozdiel od spomalenej, zdochnutej W7 na recipročnom HW.