» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 a internet

Dobrý den, vlastním Windows 10 PRO a jeden dotaz .Může být zavirovaný pouze prohlížeč Microsoft Edge ?Protože když spustím IE 11 tak stránky se načítají normálně a na EDGE a na potřetí.

Odpovědi na otázku

Edge = betaverze na vyzkoušení (dtto W10).Co s tím?1) Ujisti se, že pracuješ v účtu s právy skupiny Users, ne s admin právy.2) Vyčisti webové ptákoviny, uložené v Tvém profilu, pomocí aktuální verze AdwCleaneru:http://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleaner/dl/125/3) Neinstaluj nepotřebné ptákoviny.

Tiež (výnimočne) súhlasím s milanr1mld. EDGE nie je dotiahnutý, práca zo záložkami úbohá (záložky v adresároch nenasledujú myš). BTW, aký build máš? (win+r winver) Mne ide. A ak ide na 3. pokus, neviem či to nie je chyba nastavenia. Občas mi pale moon vypíše chybu stránky, ale na 2. pokus ju načíta. Nemám chuť "fárať" (vŕtať sa v tom týždeň z nervami), tak to neriešim

dnes to začalo zlobit ještě víc. Dokonce zlobila i pošta ve Windows 10 .Tak jsem zkusil nainstalovat Kasperský Internet Security. Ten nic nenašel ale začala ,to fungovat normálně .Zničeno nic je PC rychlejší a všechno záhadně funguje. Kdo mě vysvětlí kde byl problém?

Buď rád, že to vůbec faká líp. A příště buď nestahuj to porno nebo neinstaluj nedůvěryhodné sračky