» Poradna » Web a internet

Windows 10 - Připojení k Internetu

Dobrý den, mám problém ohledně připojení k Internetu na notebooku s operačním systémem Windows 10. Jsem připojena přes domácí wifi, všechno normálně fungovalo, najednou před pěti dny se začalo dít to, že strašně dlouho (třeba 10 min) trvalo než se načetlo první okno po kliknutí na ikonku Chrome. Tato doba se začala prodlužovat, dnes už se stánka nenačte vůbec i přesto, že se wifi tváří připojeně. Zkoušela jsem se i připojit přes kabel, ne přes wifi, stalo se to samé, nejprve vše fungovalo, Chrome jsem zavřela, znovu otevřela a už se mi Google nenačetl. Myslím, že je chyba někde v nastavení Windowsu, protože na všech ostatních zařízení Internet funguje normálně. Nevíte někdo co by to mohlo být? Mockrát děkuji

Odpovědi na otázku

Vyzkoušej jiný prohlížeč IE, FF, apod.

Dotazům bez nick či jména neodpovídat.

Zvoľte opraviť toto pripojenie aj s vymazaním všetkých nastavení, potom len zadáte heslo a skontrolujte, či je rýchlosť optimálna.