» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 10 - přepínání grafik

Ahoj, provedl jsem čistou instalaci windows 10 na notebook Lenovo ThinkPad Edge E531. Všechny dostupné ovladače jsem nainstaloval, nicméně ve chvíli, kdy v ovladacím panelu Nvidia chci nastavit, aby aplikace, která defaultně využívá integrovanou grafiku používala dedikovanou, stejně stále využívá tu integrovanou (aplikace defaultně využívající dedikovanou grafiku fungují normálně). Nemá někdo podobný problém? :)

Odpovědi na otázku

Zkus jinou verzi ovladače. Aby se ti nevracel ten "defaultní" lze to zakázat přidáním do skrytých.https://support.microsoft.com/en-us/kb/3073930

Zde ovšem vyvstává další problém, kde sehnat jinou verzi, když výrobce standartně nabízí jen nejnovější verzi ovladače...

A? Třeba já u jedno PC použil svoji verzi z předchozího OS ve své složce Install, kterou vedu od dob W3.1 (pochopitelně vždy novou). Věci, které potřebuji třeba pro daný SW a nový ovladač některé funkce ruší takto zachovám. Vždy je třeba jen dbát na x86 / x64 verzi, to by nehrálo na střídačku.

Ty si tu chýbal. Konečne si s5

To bude zase kecov o hovne. Ale na vychode to mozno zeru.

A, a, a někdo se možná i naučí, že KILO = 100 peněz. Ne žertuji, s tvým IQ to nemůžeš dát dohromady. Ačko.

Toto asi nezvladnes, aj ked je to v Cestine. https://cs.wikipedia.org/wiki/Kilo

Pokud to myslíš vážně, pak je tvé IQ impozantně nízko. Níž, než jsme si mysleli.

Bud si to nastav v ovladacim panelu dedikovane grafiky nebo pres pravou mys spust aplikaci s konkretni grafikou

Ovladače přeinstalovány, v ovladacím panelu Nvidia nastaveno, aby se aplikace spouštěla s dedikovanou grafikou, nicméně stále, i když spustím aplikaci s dedikovanou grafikou (přes pravé tlačítko myši) je mi oznámeno, že na to nemám dostatečné oprávnění.

Lenovo