» Poradna » Programy

Win XP: "Stal jste se obětí sw pirátství"

Bohužel jsem se pokusil použít MS Update a záhy jsem začal být obtěžován okénkem: "Stal jste se asi obětí sw pirátství". Takže WinXP mi už budou fungovat už jen měsíc.. Dá se s tím ještě něco dělat?
Obnovení systému - to asi ani nemá cenu zkoušet, to by bylo příliš snadné, stejně tak asi ani nemá cenu zkoušet opravnou reinstalaci Win.
Format C: by určitě pomohl, ale není přece jen nějaké řešení ?

Odpovědi na otázku

jo instaluj XP-Antispy cz a dej doporučene

www.instaluj.cz ...

pouzij google a zadej removeWGA

RemoveWGA v1.2
RemoveWGA umožní vám odstranit Microsoftův Windows Genuine Advantage Notifications ' nástroj, který je volání domova a připojí k Microsoftovu serverům každému času vy startuje (řídit verzi), nebo každé dva týdny (aktuální vydání). Jednou WGA Notification nástroj kontroloval váš OS a potvrdil , že vy jste měli zákonnou kopii, tam není žádný slušný bod nebo důvod k tomu, aby kontroloval to stále znovu každou botu. Navíc, připojit k Microsoft přináší bezpečnostní záležitost pro korporační sítě, a problémy soukromí pro každého. To je také nejasná která informace jsou přenesený (Microsoft publikoval oficiální odpověď, ale jednotlivé studium přineslo nějaké otázky). Všechno toho, podél skutečnosti, že Microsoft užíval klamné způsoby jak dělat vás instalovat tento nástroj (to bylo řeklo vám to bylo naléhavé bezpečnostní update, zatímco to je nová instalace dávající vám žádnou další bezpečnost) mohla by udělat jeden volat tento nástroj spyware.

Také, Windows Genuine Advantage Notifications je různé než Windows Genuine Advantage Validation. RemoveWGA jen odstraní oznamovací část, telefonující domov, a nedotýká se Validation části. Validation část je povinný pro některé ne kritická stahování souborů z Microsoft, ale Notification část není povinný vůbec, a vy jste schopni instalovat všechny bezpečnostní aktualizace bez instalace tohoto.

Všimněte si! : jednou WGA oznámení je odstraněný, automatická aktualizace bude otravovat vy o instalaci update znovu. Toto je normální, a ven z rozsahu RemoveWGA (od v tomto bodě, WGA oznámení je odinstaluje z vašeho systému). Přeloženo TRANSLATOREM

www.afterdawn.com ...

No toto.

To si děláš prdel,že?

co prdel řiť stařeninu

removeWGA tohle vidim jako koninu prostě XP-Antispy se pro toto hodi vic

Je to marný.Jak se nepozná kdo komu co je to v hajzlu.

nedela staci stahnout spustit a je ta hlaska pryc. potom zakazat aktualizace aje to a buse to fungovat dale bez problemu.

Nekrast

Trhni si!!! Když koupím OEM a WGA mi řekne, že mám pirátskou kopii, je zloděj kdo? A nejlepší způsob, jak se domoci nápravy, je, ukrást corp. edition. Všechno ostatní je buď omezeně či vůbec účinné, nebo drahé. A vůbec! Za OEM jsem zaplatil, a to mnohem víc, než je reálná cena tohoto shitu (V Asii dostanu ,,krabicové" Win XP za našich 100 Kč a plně funkční), takže mám morální právo pomoci si takovým způsobem, jaký uznám sám za vhodný.

ked kupis oficialne (nie nejake z blsaku) OEM, a normalne ho zaktivujes, tak ti WGA nebude nic vypisovat.

zajdi se podívat na warforum.cz určitě tam najdeš něco užitečného

už som to sem písal zaiste stokrát. ak máš niekde k dispozícii winxp pro, kludne nainštaluj a tabletku kludne pošlem

staci ti stahnut ten removeWGA a hned to pojde prave teraz som to spravil a funguje to !

Ty budeš asi naprosto zdráv a zcela bez psychických potíží a mindráků, viď ?

No nevím občas se to nějak zblázní, dneska jsem instaloval driver k skeneru - a objevilo se že jsem se stal obětí kriminality. (Win 7 mám koupené) Po restartu to upozornění zmizí a systém je aktivován...

Podívej se na datum příspěvků, pak pochopíš, co mám na mysli.

Aha.

Doc. Chocholousek to vyriesi... Co tu citam su same kraviny. Ked mas ofcialne Win, nemoze Ti to vypisovat (a to instalujem Win XP denne asi 3 krat, viem o com hovorim). Ak nemas oficialne, tak nie je o com pisat...

JSou koupený z alzy.. a normálně jsou aktivovaný, jen když instaluju nějakej driver tak mi to hodí toto. Nebo když dam tento počítač - vlastnosti. Bylo mi řečeno že to je bug

nefunguje to, vyskočila mi tabulka s textom Microsoft WGA Notifikation Tool is not currently active on your system

1.wingen
2.keyfinger
3.wgafix
viac nieje čo dodať.ak nie ste schopní kreknúť desať rokov starý OS je to na zaplakanie

prist a zahlasit na zive.cz : pouzivam ilegalny windows, je troska "mimo misu" ne ? na druhu stranu, ten skurv.... MS si mysli, ze mu patri cely IT svet... ved nech len skusit urobit neobchadzatelnu ochranu WIndows... pociti velmi rychlo o com je IT svet... vsetci okamzite presedlaju na ZDARMA systemy Linux, okamzite sa zacnu na to tvorit hry, Windows pojde do muky... len tak dalej... WGA notifikacia, proste LOLovina od MS... ak dakto chce, tak ten ilegalny software bude vzdy pouzivat, neurobime nic... nie kazdy zaraba 100 tisic mesacne, aby si mohol dovolit tolko softwaru, co potrebuje mat v PC (hlavne hier sa to tyka, hudby a filmov)