» Poradna » Ostatní

Win XP problém s košem

Dobrý denMám problém s košem včera sem si chtěl stáhnout do pc hru ale hra se bohužel nestáhla ale stahli se jen nějaké programi které byli v čínštině takže byl i problém je odstranit ale povedlo se a pak sem zjistil že mi nefunguje koš mám na ploše ikonu ale nejde otevřít když kliknu pravim tak tam mám jen Spustit Ccleaner - odstranit - vitvořit zástupce - vyjmout, když poklikám levim tak se mi otevře jen Ccleaner kterej tam zustal ale do koše se prostě nedostanu nejde tam nic přetáhnout smazat prostě jako bych koš vubec neměl

Odpovědi na otázku

Sw se stahuje zásadně vždy originální od výrobce.Co jsi spáchal:1) Nainstaloval jsi exploity.2) OS jsi dorazil tímhle nesmyslem:"Ccleaner"Co s tím?Standardní postup:1) Boot z originálního MS instalačného médiaF3 na 3. GUI -> Obnovit OS ze zálohy.Záloha musí být v externím médiu. Interní body obnovy jsou napadené.2) Prostudovat:http://forum.zive.cz/viewtopic.php

tak trochu nechápu sem v tom nováček mám pc jen na hry takže se vtom moc neviznám a nechápu to tak kdyžtak rady pro uplnýho dementa to snad pochopim :D děkuji

1) Svěř opravu odborníkovi.2) Požádej ho, aby Tvému osobnímu účtu definoval práva skupiny USERS, ne Administrators.

hlavně než půjde do techniky, necht se doučí pravopys uš vydím jak je ynženír ve vírobje

....šílený je, jak neumíte - vy ruský idioti - česky! Ďábel vas zatrať ! Nepište nikam, vy hovada, když neumíte pravopis!!!