» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win 8.1 problém při čisté instalaci.

Zdravím.Při čisté instalaci win 8.1 z USB mi to při přípravě souboru k instalaci hodí chybu 0x8007025D.Nelze nainstalovat požadované soubory. Ujistěte se že jsou k dispozici všechny soubory potřebné k instalaci, a restartujte aplikaci. Kod chyby 0x80072025D. Zkoušel jse USB boot stahovat 2x. Pomocí návodu od Microsoft a jejich aplikace na instalaci. Nevíte někdo co stím?

Odpovědi na otázku

Potom si stiahni správnu bitovú verziu ISO W8.1_CZ z ulozto.czMáš pošahaný USB.

Ještě budu zkoušet instalaci z DVD.

Tak jo díky moc. ;) pomolo vyzkoušel jsem jiny flash disk a naběhlo vše jak má. Takže vyřešeno.