» Poradna » Windows (a jiné OS)

Win 10 Home 64 bit - update

Dobrý den,prosím o radu.Plánuji instalaci Win 10 Home 64. bit na PC-001, kde ještě jsou Win XP. Jedná o Win 10 (krabicová, přenosná USB verze), které byly pořízeny do PC-002 začátkem roku 2016, takže to bude verze bez update. Na tomto PC-002 budou naistalovány Win 10 Pro. PC-002 je v pohodě. Prosím o info, jak je to s aktualizacemi Win 10. Obsahujou poslední aktualizace všechny předchozí, nebo musím posbírat na "microsoft update catalog" jednotlivé aktualizace a postupně je instalovat? Děkuji.

Odpovědi na otázku

stiahni si najnovšie ISO a máš po starostiach..včera bolo vydané nové ISO kde máš samozrejme najnovšie zostavenie systému

Děkuji za info. Takže stačí stahnout poslední (předposlední, poslední/letošní by byl asi risk) ISO a instalovat je z ISO při požadavku zadat product key ze "starých" USB Win 10. Na instalaci USB se vybodnout. Díky