» Poradna » Web a internet

Wifi

Dobrý den, mám dotaz , můj nb MSi cx708 s win 7 jednoho dne začal stávkovat , a už se nedokázal připojit k mojí wifi, přestože večer předtím vše běželo normálně. sít vidí, signal je plný , wifi zapnutá jak na routeru tak i na NB, ale NB na ikoně připojení wifi , svítí oranžový bod, což nikdy predtím nebylo, když se dám přihlásit k síti, tak se přihlašuje do nekonečna, bez efektu, jsem tedy pripojeny pres kabel, a beží to normálně, je možne že v záchvatu zoufalství jsem neco na NB přepnul, a nevím co , jinak wifi na jiných zařízeních běží perfektně , děkuji za pomoc

Odpovědi na otázku

Díky za informaci.http://bfy.tw/BRKj

diky

Preskumaj ci sa ti nahodou neupdatoval ovladac wifi karty. Ak by ano, moze mat nejaky problem, alebo moze byt inak nastaveny ako ten, co si tam mal pred tym.

ten ovladac to se dela nekde v systemových nastaveních? pokud ano nerad bych se do toho poustel sam, , jsem jen bežny uzivatel,

da vynulovat nastavneia adapter alebo opravit pripojenievlavo dole ikona siete a pravym klik

to jsem zkousel, a bez vysledku

Odeber wifi síť se známých sítí (Centrum síť. připojení - Spravovat bezdrátové sítě) a pak se k ní připoj znovu.

děkuju

Za předpokladu, že jsi "něco" přepnul a nevíš "co", můžeš přepnout zase "něco" dalšího, ale nevím "co".Jinak přeinstalace driveru má značnou šanci na vyřešení problému.