» Poradna » Notebooky

Wifi po hodině přestane reagovat,musím restartovat

Zdravím, mám problém s notebookem Asus G551JK-CN101H. Mám ho 2 roky a fungoval ok, až do včera. Kdykoliv se připojím na wifi, funguji na ní třeba jen hodinu, pak se wifi signál "ztratí" ačkoliv to píše že jsem připojená. Stránky se načítají ale nic se neděje. Pomůže vždy jen restart ntb a zase funguji třeba hodinu, a zas to samé. Nevíte čím to může být? Ovladače mám aktualizované, problém s wifi není - druhý pc i mobil fungují bez problémů. Děkuji

Odpovědi na otázku

Vyzkoušej další zařízení na wifi. Mobil, jiný notebook, abys vyloučil chybu v notebooku. Pokud to bude dělat i na jiných zařízení, je vina na routeru nebo v jeho nastavení.

na jiných zařízeních wifi funguje bez problémů jak jsem už psala. jenom s mým noťasem jsou problémy

=> funguji na ní třeba jen hodinu...Je to presne 1 hodinu, alebo niekedy 50 minut a niekedy 80 minut?

ne přesně hodinu to není. je to různé ale vždy to je cca po hodině (dřív ne). není možné aby byl pokažený třeba wifi adaptér který přijímá signál který je zabudovaný v notebooku?

To je nove narizeni od Evropske komise - po hodine vypnout internet a jit na nekam na prochazku. Zalezi jim na tvem zdravi tak bud rad a neres to.