» Poradna » Web a internet

Wi-fi

Dobrý den prosim vás poradíte mi někdo jak vypnout wi-fi po domě ale aby pořád šel internet jelikož přes wifi router mám i kabelový internet. Nevím jak a kde to wifi vlvneni vypnout jestli někde na zařízení wifi nebo kde prosim vas . s uctou Frantisek

Odpovědi na otázku

Pres web rozhrani to pujde urcite. Takze staci dat do prohlizece ip routru a znat login heslo, coz bus tusis nebo najdes v navodu, pripadne ti ho rekne google. Logicky bych to hledal u nastaveni wifi.Pripadne nekte maji tlacitko na vypnuti wifi, coz asi nebude tvuj pripad.

Pane krtek tak jsem na jedné stránce jak jsem zadal to ip model je to ASUS Rt-N10, prihlasil jsem se ale tedka nevim kde to vypnout prosim vas

http://redakcja.pccentre.pl/dex/publikacje/ASUS_RT-N1... Jedna teoreticka moznost je vymazat ssid, teoreticky se ta wifi vypne.Pak http://redakcja.pccentre.pl/dex/publikacje/ASUS_RT-N1... . Podle mne je tam hned nahore zda se to ma bavit nebo ne. Dalsi volba jsou dny kdy to ma slapat, pak casove vymezeni provozu wifi.PS: pripadne pouzijte google translator

Dobře děkuju mockrát

Lze vypnout ve většině případů v nastavení WiFi routeru. Ale z neznámého WiFi routeru nelze přesněji poradit.