» Poradna » Notebooky

Wi-fi

Notebook se nechce připojit k wi-fi a píše to omezený přístup co s tím?

Odpovědi na otázku

Vypni na 10-15 vteřin napájení Routeru - nemusí to být,ale většinou pomáhá.Síť se sama restartuje.

Klikni na tray-ikonku a spusť Odstranit potíže.

tak skromne informacie by sa dali cakat od Ramba na muciacom vysluchu.

A od laika, který jen čte, ale neví, že jen neodpovědělo DNSko. Může to být falešné hlášení, DNSko nedopovědělo v limitu, často těsně po přidělení adresy z DHCP, nebo je chyba v nastavení IP protokolu - napevno server který v této síti není dostupný, například.

Píše to chybu v ip protokolu