» Poradna » Web a internet

Wi-fi usb do tv bez wifi

Zdravím máme doma televizí led samsung bez wi-fi. Přemýšlím nad tím jestli by fungoval internet v tv při použití usb wifi . Děkuji

Odpovědi na otázku

Vyzkoušej přemýšlet nad manuálem k TV.

nebude fungovat, ani se nesnaž

V jaké položce Menu by se to mělo zobrazit ? A heslo napíšeš na obrazovku ?

Nie si schopny napisat typ TV, ale chces fundovanu odpoved.

To to je! Já se ptal chytrého tazatele - proč se montuješ do mne ?

Pan Novák, hlboko sa omluvam, v tejto polnocnej hodine uz nejdem na 100%.

Na 99,999% to nepůjde, do TV sotva nainstaluješ ovladače. Flešky a externí disky mohou fungovat, protože podporují standard USB Mass Strorage.

když si místo usb wifi koupíš třeba tohle:http://www.czc.cz/defender-smart-android-hd... tak to fungovat bude

Nebo alternativně Raspberry Pi (je to teda spíš taková stavebnice pro kutily, deska, krabička, zdroj, wifi-adaptér, SD-karta..., vše zvlášť).

myslím, že tazatel s ohledem na dotaz spíš uvítá něco co bude fungovat hned po zakoupení a nebude se s tím muset bastlit

A proč bys tam cpal wifi? Wifi je určeno pro přenosná zařízení, která nemůžou být připojena kabelem. TV předpokládám přenosná není, tak ji připoj k internetu normálně kabelem, stejně, jako jsi ji musel připojit kabelem k anténě a kabelem do zásuvky 230V.

nechápu za co ty mínusy, naprosto relevantní připomínka - připojovat stolní PC nebo TV přes wifi je ptákovina největší.

Nemá tam tu díru pro kabel. Už chápeš ?

nechápu, díru máš hotovou za 5 minut - vsadím se že řešením jak rozchodit wifi na tv která ji v základu nemá jsi už strávil času mnohem více. to už jsi mohl mít i kabel v liště a díru zasádrovanou ;)

Mluv na Pavla - tazatele - on nemá Smart TV.

Aha, takže ty nemáš v TV díru na kabel, ani wifi? A k čemu bys tam asi tak připojoval internet, když to není Smart TV???

Ty taky. Na tazatele !!!

Bude to fungovat na 80%. Taky mám LG TV už asi 2 roky, koupil jsem tam normální USB wifi a funguje to jak má.

Můžete mi prosím Vás, poslat název a typ toho USB Wi-Fi. Také mám LG 123cm bez Wi-Fi. Děkuji, Adam.

Ja mam te samy problem mam starou tv samsung bez vystupu lan a chci t propojit s tou krabickou co mam wifi,abych mela programy