» Poradna » Web a internet

Wi-fi funguje ale připojení k internetu ne

Ahoj, mám problém s připojením k internetu wi-fi je funkční, ale ukazuje mi to u připojení, že internet není k dispozici. Ale s mobilem se s přítelkyní připojíme oba. Nejsem zrovna talent v téhle oblasti, tak jestli mi někdo poradí, budu velice rád. Díky moc.

Odpovědi na otázku

a ake zariadenie ma tento problem?Pripadne skontroluj ci pouzivas nastavenie z DHCP, alebo vlastne nastavenie.

DHPC? Opravdu tomu nerozumím. A ještě jsem zapomněl dodat, ze net nejde ani po připojení přes kabel.

Rozsypaný OS, o drivery, FW, rozbité Registry, nezapnuté drivery, rozsypané/nevhodné/neznámé šifrování a dalších asi sedmnáct problémů.Ty si opravdu myslíš, že PC je tak jednoduché, že se všichni stydí, než aby se přiznali, že tomu tak není?Je jednoduché - až ho budeš pořádně, stále, vytrvale, odborně a zaujatě študovat tak cca 5-7 roků.Denně.

Hlavně jsi zapomněl dodat informace: zařízení, hw konfigurace, OS

Wi-Fi plně funkční a nelze se přihlásit přes intranet na internet. Prosím o radu. Děkuji