» Poradna » Programy

WhatsApp - použití přes PC ale s mobilem offlline?

Zdravím,nikdy jsem tyhle služby moc nepoužíval. Nyní jsem si na mobil nově nainstaloval WhatsApp, a po načtení QR kodu, to jde i přes PC a webový prohlížeč.Co mě ale vadí je to, že k netu musí být připojen i mobil.Existuje nějaká podobná app, kde budu někde na netu zaregistrován a mít své konto a moci používat jak v mobilu nebo i v PC, nezávisle na sobě?

Odpovědi na otázku

zkus na PC klient Franz

Je to to samé: naskenujte QR kod pomocí telefonu a zřejmě i nutnost připojení telefonu k netu...Já hledám app, co bude pracovat nezávisle na telefonu a jehoé připojení k netu (i když v telefonu bude také).

V podstatě skoro všechny kromě Whatsapp. Nevím proč jste si zvolil zrovna ten nejomezenější program, který existuje (asi jako jediný vyžaduje připojený telefon a dokonce neumožní ani víc mobilních zařízení se stejným účtem naráz)Můžete zkusit Viber (vyžaduje aplikaci v telefonu na registraci), Telegram(vyžaduje telefon pro přijetí SMS). Další nemám vyzkoušené.