» Poradna » Notebooky

web kamera nejede

Ahoj lidi, Mám problém s web kamerou u notebooku Acer Aspire S3... celý se restartoval před nějakým časem a vymazaly se mi i všechny soubory.. po nějaké době jsem šla na Skype a nešla kamera. Napsalo mi to že kameru používá jiný program, problém ale je že nemohu přijít na to jaký...:( Sere mě to už delší dobu a nevím co s tím, furt mi to píše, ať zavřu nějaký program který by ji mohl používat, ale já nevím jaký a kde ho hledat.. poradíte mi někdo prosím ??

Odpovědi na otázku

Obnovit z funkčního bodu nebo reinstall

Jen doporučuji, abys pořádně zavzpomínal, co všechno provádělas v blízkosti otevřeného notebooku Nejspíš tam máš nasazený nějaký šmírovací program, který někomu umožňuje, aby si kameru na dálku zapnul :)

co propojení s fejcbukem ? i to dělává paseku