WD Elements 2.T

Zdravím všechny,mohl by mi někdo poradit.Koupil jsem tento HDD v počítači se mi ukáží soubory které tam vložím,ale na telce už ne.

Odpovědi na otázku

Tv podporuje většinou:1)Fat322)Do 1Gb kapacity diskuVyzkoušej.

Jak to mám vyzkoušet?

Naformátuj ho na Fat32 a připoj k Tv.

Nojo,ale tam Fat 32 není

Ahoj nechci tě strašit ale 2TB HDD,,, televize jen tak nevezme,,,

Mám právě ještě jeden takovej a ten v pohodě jde

Tak ono dnešní ""SMART TV"" = blbý a funkce stojí za prd ti vážně 2TB HDD nevezme. Pokud chceš něco co to dokáže tak to chce nějakej HTPC/RaspberiPI.

Jsem zase o něco chytřejší.Ten starší disk na smart tv jede v poho

A je to taky 2TB? Tak ten novy naformatujte na FAT32. Jen k tomu budete muset asi pouzit program treti strany, protoze ve windows to nenaformatujete.

Je taky 2T moc díky za rady

Ufff... to jsou teda radny prasarny Uplne pominu to ze na FAT32 nedam soubor vetsi jak 4GB -> v pripade videoripu, to je nekdo se na to schopen koukat dobrovolne?!?