» Poradna » Programy

Watch Dogs - problémy se spuštěním

Mám problém při spuštění této hry, zobrazí se úvodní logo a pak vyskočí chyba: "watch_dogs" requires that your graphics hardware be compatible witch DirectX11, and have the DirectX11 runtime installed." .. directx 11 nainstalovaný mám a karta mi to podle výrobce taky podporuje tak proč ta hláška ? jedná se o nVidii gt230m 1GB (vím není to zrovna optimální ale aspoň na low by to měla utáhnout)

Odpovědi na otázku

Ta karta nepodporuje Dx 11 ma jen Dx 10.A ikdyby umela Dx 11 tak je strasne pomala a s watch dogs maji problem hraci s i7 4770k 4,5Ghz a SLI Titanama.Mel bys 2fps na nejnizsi detaily a rozliseni.

Co to zas meleš? Na sestavě i7 4770k + GTX titan případně SLI to musí jet jako po másle. Ale s tou poslední větou souhlasím... Na GT230m to nemáš šanci rozjet.

Hrozne blba optimalizace.Dost lidi si na to stezuje na steamu a ofic.foru.

Videl jsem takovou sestavu na streamu na twitchi a mel na ultra detailech 15 fps .

Mno nevím jak na titanu, ale na GTX760 si to ve FullHD na ultra rozhodně nezahraji. Na to, jak je to hnusný, je to náročný (naštěstí ne na procesor). A dost to laguje. Na to, že engine je hybrid od nenáročných a výborně optimalizovaných Anvil a Dunia enginů, je to nepříjemné překvapení. Počítám, že v nových ovladačích a nějakém tom patchi se to spraví.

Tak ja třeba mam i7 3770k+titana 32GB ram a seká se mi jízda auty.

nemáš 2 monitory, aby si zistil vyťaženie CPU a GP?

to se mi seká taky - suttering. Ale to bude neoptimalizací kódu při nahrávání lokací do paměti. Tohle se škubalo už i v GTAIV, prostě enginy, které jsou dělané na PS3/Xbox360 nezvládají ten brutální průtok textur, které umožňuje PC (je to daň za konzoloidnost).

stuttering

mám ten istý problém akurát ja mám GTX660m :D ale celá hra beží plynulo (low) ale akonáhle nasadnem do auta lagy lagy lagy ...

co blbneš já mám 2.7 GHz a 8 GB ram a na medium mi to jede krásně

Mám 4 GB RAMAthlon II 260 3,1 GHZGeForce GT430 A rozjedu to na 1920x1080 na nejnižší a jednou za hodinu se sekna na 5 vterin a tobě se to seká s 32 GB RAM?

Tím pádem máš neoriginální hru kup si novou a nekraď :)

To je pěkná blbost když jsem to na mobilní i3 a HD4000 celou hru na 1366x768 a minimální detaily při průměrnách 35 fps dohrál...

Je pravda že na Této grafice to nerozjedeš ale já mám sestavu FX 8130 - R9 280x sice jen 4 GB ramek (mě brzdí optimum 8 víc není potřeba) a jedu to na Ultra detaily se všemi možnými věcmi a neseká se mi to ani trochu .. jen když si pustím ještě Chrom (ktarý je náročný na paměti) tak se mi to občas zaškobrtne jinak nic.

Já mám AMD Radeon A10-6700 APU HD 4X3,7Ghz, RAM 8 GB a hraju na ultra detaily bez sekání a FPS mám 30 až 34. Tak mi neříkej že tamti maji problém

Ty chceš rozjet watchdogs na GT230m?? Toho můžeš rovnou nechat... Hraji to na GT635m, a jede to v průměru na 27 FPS v rozlišení 1366x768px, všechny detajly jsou na minimum.

daj nižšie rozlíšenie a máš vyššie FPS

V rozlišení 1600x900px mám 24 fps... téměř žádná změna. A hrát to např. v rozlišení 1024x768px musí být hnus. No stejně na GT230m to nerozjedeš ani v 1024x768px, možná tak 800x600px.

hnus by to byl ale vypadalo by to jako na konzolich

Tky mam tu grafiku a v aute se mi to seka. myslim 635m

Hoj, myslíte že mi to pojede na AMD A8-4500 + IGKRadeon HD 7670M ?Aniž by z toho bylo slideshow?

No moc nadejne bych to nevidel

ne

can u run it doporučuje R270

Na low asi jo ale vzal bych si aspon chladici podlozku

Doporučuju odšroubovat spodní kryt... Také jsem zkoušel podložku, a téměř žádná změna. Chladil jsem jen spodní kryt.

mám takový problém zapnu Watch Dogs a když dojde na takové ty 3 načítací ikonky tak hra spadne nevíte co stím mám HP Pavilion 15-n053sc.

mě to jede v pohodě na fx 8320 a s gtx 650ti full hd na high.

Ještě aby to nejelo. máš výbornou kombinaci

Jo jasně, zloději......kradená hra na té tvé kancl sestavě z Aukra jde určitě na plný detaily....

Úplně stejný problém a počítač

doví čím to je :/// jestli je špatný crack nebo nevim

Měl jsem stejný problém,...mam AMD Raeon grafiku, bylo to v ovladačích grafiky, musel jsem aktualizovat Win8 na Win8.1 a pak stahnout ovladač na AMD Radeon 14.6,...

Hele tohle samý to dělalo kámošovi a nejspíš to bylo tim, že měl zaplý SLI... když ho vypl tak mu to jelo i když to bylo poznat na výkonu...

myslite že mi to pojede na 3i 4330 proccesor grafika gtx 660 gaming od msi 16 g ram

Určitě! Tak se vygooglete testy grafik a vidite jak vam to ssa pobezi ja mam i5 a gtx 660 a bez problémů textury na stredni,ostatni na ultra a 30-60fps

Proč by nejelo...? Nepojede to na plné detajly, ale pojede to slušně...

fx6100 + 6850 na high 1680*1050 kolem 40-60 fps

Zdravím všechny hráče mam problém že když zapnu hru hraju cca 10 minut vyskočí modrá smrt a napíše crash dump memory u jiných her to nedělá Př:Call of duty Ghost Bateffield 4 ,GTA IV , ... teplota cpu je 48 stupňů což je v pohodě využítí 48 % díky za odpověď co stím udělat .

Kolik máš GB paměti? Zkus taky zvyšit velikost virtuální paměti.

1) Přehřívání GK2) Špatná RAM (nebo slabé napájení atd.)Zkus memtest86+

S čím kdo nesouhlasí? Přesně takhle se to projevovalo i u mě (měl jsem oba problémy)...

moja zostava.. 3570k takt na 4.2GHz 2x760 gtx Direct CU II TOP od asus (SLI) doska MSI THUNDERBOLT ramky 4x4 2400MHz HyperX Kingstone. mam WIN 8.1 64x na SSD a na ultra vsetko na full HD AA je na FXAA sa to da pekne hrat ale len na GAMEPADE.. mysou sa neda je tam take spomalenie mysi ako keby som mal zapnutu VSYNCH . nvm nvm preco to tak ide ale zrejme preto ze procesor nestiha hru aj sli naraz spracovavat mam taky pocit....

čau nevíte prosim vás proč mi bliká obrazovka když to hraju blikaj tam růžoví zelený černý a červený čáry. muj pc má 4GB RAM CPU Intel Core i3 3110m 2,4GHz GPU AMD Radeon HD 8750m 2GB Hra de v poho na Ultra ale štvou mě tam ty čáry.

Slideshow 2 fps? Na desktopové GTX760 to na plné detajly nejde, ale ty si to dáváš na slaboučké laptopové grafice . Řekl bych, že když si to dáš na nizké / střední detajly, tak čáry zmiznou, a dokonce se zvedne FPS.

buhužel nezmizí.

a zas tak ta grafika slabá není když dám Test Drive Unlimited 2 na High v poho na 40 fps

http://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-HD-8750M.87147... viz dole: Sleeping Dogs 2012 nízká 1024x768 31.3 fps med. 1366x768 30.2 fps vysoká 1366x768 23.6 fps í ultra 1920x1080 7 fps tvoje grafika

jo ale já nemam rozlišení ve FullHD 1920x1080 já mam 1366x768

Ahoj , měl bych dotaz na sestavu (hlavně grafiku)Rozjedu to s core i-5 2430m @ 2.40 GHzRAM 6 GBNVIDIA GT 525m

Procesor na to máš... Ale ta grafika je až moc slabá, řekl bych že GT635m je minimum. Hraju to na ní v rozlišení 1366x768px, na minimální detajly na 27 FPS. Navíc jsou propady tak na 5 FPS, ale pouze na zlomek sekundy, např. když jedu autem, obraz se jemně trhá. Jinak to jede slušně, přestřelky všechno ostatní na 27 FPS, pouze jízda autem je náročnější.

Vyzkoušej, a uvidíš... řekl bych, že ti to pojede v průměru tak na 20 FPS možná méně. Což podle mě u Watch dogs není hratelná úroveň.

Mě to jeden v rozlišení 1366 x 768 (vše na Minimum) na ThinkPadu Edge E520 (i5, AMD 6630m, 8GB RAM) okolo 20 - 25 fps, ale hrát se to nedá strašně to kazí pocit ze hry :(

Na kartě je Directx 10.1 takže to je ta chyba. A na VRAM DDR3 rozjet tohle? Si dobrej blázen

dotaz na netu je že grafika GTS 250 gb má directx 11 a mám stejný problém jak autor.Poradí někdo?Děkuji

At se dívam kde se dívam, tahle grafika má jenom 10 directx a 512MB to jsi děláš srandu ne? To nedáš ani na low extra.

Na GT230 to rozhodne nepojde, vseobecne hra je dost slabo optimalizovana, mne na i7-4771 +16gb ram plus R9 290 to na max ide uplne vpohode ale na ultra to blbne, je to sice plynule ale s kopou artefaktov. Dufam ze sa na tom este zapracuje a jeden z dalsich patchov to zlepsi, inak hra celkom ujde.

ja mam Nvidia GT740m 64bit, a hra mi ide na 1366*768, na low, a textury mam na medium, mam 30-40 fps,a vobec mi neseka, ja som spokojny s optimalizaciou

Looool lidi mate mit poradnou konzoli a ne naky problemovy pc co to ani na top hw neutahneA vsem tem piratum tady stejne preju aby jim to znicilo PC prave kvuli takovejm se na pc tak s-ere...

mamicka ti kupila plejko z druhej ruky tak teraz machrujes, co?

Ty asi pitomče nechápeš, že dnešní konzole jsou technologicky i výkonově minimálně tak o 5 pozadu oproti průměrnému hernímu PC (když někdo vydá hru pro konzole i PC, tak je ta PC verze kvůli tý konzolový verzi dost zkriplená, protože uniformnost).A na PC se sere proto, protože se dá pirátit.

*5 let

Moje řeč. Dříve jsem také hrával na PC, ale pak mě přestalo bavit to věčný tunění PC, abych si na tom něco zahrál. Přechod na herní konzoli (X360) chvilku trval, než jsem si zvyknul na gamepad, ale nyní jsem spokojený. Prostě si sednu do křesla a pařím. PC už mám jen na práci, a tak to je myslím dobře.

Rozjeduto aspon na nizsi detaily na:AMD A10 5800KAMD RADEON HD7660D 2 GB8 GB RAMFULL HD MONITORWINDOWS 8.1?

Hraje to prosím někdo na core i 7 4770 Gk AMD Asus R9 290-DC2-4GD5, 8 gigant ram. Mám dilema jestli raději nejít do Playstation 4 verze. Protože lituji že jsem nešel i do PS 4 verze u Wolfsteina. Dik za informaci.

To ti musé jít na HD full. Taka grafika i intel. DPC je pořád lepší.

Já mám i5 4570 R9 270x8 GB ramA jede mě to ve full hd na HIGHT bez lagů.

ZDravím, prosím Vás potřeboval bych poradit, jako v počítačích se také moc nevyznám. Ale když zapnu hru tak mi to také napíše: "watch_dogs" requires that your graphics hardware be compatible witch DirectX11, and have the DirectX11 runtime installed." přitom také mám nainstalovaný directx11. proč. mám 4gb ram, Intel core 2 Quad CPU, 2,50 Ghz, NVIDIA GeForce 9800 GT... Asi hodně špatný počítač ne?... Díky za odpovědi.

protože tvoje grafika podporuje max dx10.0

Stačí koupit novou grafiku. Procesor by stačit měl, paměti taky takže pak by to mohlo jít.

Jop,stejna hlaska.Taky jsem misto nVidia GTX260 dal ATinu R270x a pohoda :p3h odehrany.

jak si ji tam dal, že Ti to funguje?

Ja som to rozbehal na integrovanej karte :D ! nastavenia mam vsetko uplne najmensie plus nemam full screen ale funguje to.Mam AMD A4 6300 + integrovana GPU AMD Radeon HD 8370D 4GB ram

Ahoj to nevim ale rekl bych ze ne a pro ostatni co maj procik a grafarnu od amd tak je nutno bez vyjimku vypnout crossfire jinak to nepojede tak zdar a hodne zabavy

Ja mam notebook s i3 2.26 GHz, 4 GB ram, grafika ati 5650. A hra jede relativne dobře na min detaily v rozlišení 1366x720. Mám průmerně cca 25 fps. Musel jsem aktualizovat ovladace na novou betaverzi. Přišel jsem na to, ze když hraju v okně tak nejsou takove propady fps jako na full screen. Samozřejmě všechny aplikace vypnuté ram vytížená na 90 %, ale jede to.

fuu tak to vás sklamem s mojou zostavou že je AMD Phenom II X6 nataktovaný na 3,6GHz , 8GB ram 1600MHz a k tomu R9 270X mi hra šlape na High teda vyšší a neseká sa iba asi po 2 hodinách hrania kedy asi už tá 8GB ram prestáva stačit hrajem to na 1920X1080p jeden monitor takže pohoda ...

Zdravím. Co myslíte, pojede mi Watch dogs na AMD A10-6790 s IGK HD 8670D a s 8gb RAM?

Kdyz jsi koupis grafickou kartu,tak jo.NA takovych parodiich,jako jsou integrovane grafiky si moc nezahrajes.

WATCH_DOGS requires that your graphics hardware be compatible with DirectX 11, and have the DirectX 11 runtime installed."Tiež mi to vyhadzuje....Mam graficku GT540M 6GB RamkuIntel core i5

mam 2 noteboky na jednom mam intel pentium B950 4gb ram a geforce gt 520m a tam som to plinule rozbehol na low grafike a na druhom mam intel core i5 6gb ram a radeon 8800m vsetko na ultra grafike plinulo, hra je dobre optimalizovana ale hra ide iba na 64bit windowsoch s dx11

Ja mám grafiku Nvidia GeForce 9800GTX+ (512MB) a tiež mám ten istý problém s DirectX 11 ?Prečo ?

a keď spustím dxdiag tak mám tam nainštalovaný DirectX 11 tak neviem čo je za problém

DX11 mate sice nainstalovany, ale grafika umi jenom DX10. Zaver je myslim jasny..

co myslite rozjedu to na core 2 duo a geforce 660ti ? vsechny hry mi jednou na max ten watch dogs nemuze byt tak narocny prece kompl je extremni stal hruzu penez

ahoj mam taky problem všetko ide plynulo ale po takich 30 minutach hrania my to spadne a vipise my dole v rohu ze daco recovery display neviete co z tim ? mam AMD A6-3400 ATI Radeon 6520 mam GPU aj APU a preco ked mam zapnute GPU tak sa my nacitava ked zapnem a my vipise prestal pracovat ale ked vipnem ide v pohode len my pada poradte my dakujem :)

..tvl.. jděte už všichni s tou po*ranou hrou laskavě do prd*le .. kreténi.. !.. ..nebo se z tý hry rovnou po*erte... mrspill..hoď si mašli..a máš hned po problému..

Rozjede ramka NVIDIA GeForce GTX 550 Ti watch dogs??Píše mi to že mám directX 11.Dělám si trable jistli mi to můj komp utáhne aspoň na low??Díky za odpovědi.

sry graficka karta ne RAMtady mate uplnégrafická karta: NVIDIA GeForce GTX 550 Tiprocesor: AMD Athlon (TM) 64 x2 Duál Core Processor 5200+ 2.70GHzRAM: 2GBTyp systému: 32bitový

Panove mam - Intel Core i5 2430M CPU 2.4 GHz4 GB RAM64 bit Win 7 UltiNVIDIA GeForce GT 520M 1GBHru nainstalujem vsetko ide v pohode ale samozrejme na LOW. Ako nahle ju vypnem a chcem znova zapnut vypise mi chybu s DIRECTX 11. Tak skutocne nechapem, ako hra mohla ist pomerne hratelne po instalacii a pri druhom spusteni vypise chybu.

Dobrej chtěl jsem se zeptat proč když hraju a najednou se mi hra sekne pak i někdy i celej komp a pak mi to napíše že AMD drive přestal praco vat a byl úspěšně obnoven.??? prodaď te prosím

Ta ja mam zostavu :AMD A10 5800k 8gb ram ,mam zapnutý dual graphics spolu grafickej pamete 2 gb a ide mi to na full hd rozlišení na high detaily 40-50fps a na ultra detaily 30 fps a pod 30 mi to nekleslo ešte nikdy a textury mam na high

ja mam ten isty problen ale koli tomu ze neviem stiahnut directx11 neviem ho proste najst poradte mi niekto vzdy sa mi podary stiahnut len 9

chtěl bych se zeptat jestli to utáhnu na intel core 2 duo

Ahoj chci se zeptat jestli to rozjedu :Radeon HD 4890RAM: 4GBIntelCore(TM) Duo CPU E8400 3.00GHzWin 7 64 OS

Pro všechny , intel core 2 quad , q 8300 , 2500 Ghz , nVidia GT 730 DDr5 od MSI 64bit , běží plné detaily bez sekání , tak tady nemelte o nějaké hrozné náročnosti, nechápu proč vždycky musej blbci dramatizovat...nenechte se kluci co máte slabší stroje rozhodit ...i na normální obyčejné grafice se to dá hrát....

Me to pise ze se mi to nacita