» Poradna » Web a internet

WarGaming kolaps

Nemáte nějakou informaci k firmě WarGaming provozující hry WoT, WoWs, Blitz atd.? Zjistil jsem, že jim nefunguje celý svět, všechny hry, diskuze, uložiště, vše kompletně mrtvé už několik hodin a nikde žádné info. Až to navozuje pocit zásahu státní moci...

Odpovědi na otázku

A na to jsi přišel jak?Před chvilkou jsem vypnul wot a hrál jsem ho asi 1 hod..Bez problémů.Ani to dneska nelaguje.

Bydlím na opavsku a nefunguje nikomu nic ani v okolí, přitom internet jinak vše jede (proto jsem tady). Nefungovalo to ani streamerovi Marty_vole, takže pokud ti to funguje, můžeš postnout nějaký screan s aktuálním časem?

Tak máš pravdu, na twitchi jsem našel online vysílání, takže WG má nějaký problém jen v určitých místech.

Možná hloupost, ale lidé, kterým to nejede, jsou připojení u stejného providera nebo různí? V Ově dneska WG celý den bez problémů.

wargaming ste zlodějský schlíplí čuráci zdechněte mmrdky