» Poradna » Windows (a jiné OS)

W8 na W10 a z5

Tady je odpověď, kdo ještě bude instalovat W10 a pak zpět na W8-8.1. U PC s původním OS W8, nelze instalovat tento systém čistou instalací rovnou s pokročilejším W8.1. Hned při instalaci mi to řeklo, že klíč není správný.., takže pak už bez problémů jen z instalačního DVD s W8 a následná aktualizace na W8.1

Odpovědi na otázku

Velice ďakujem za odborné vysvetlenie. Lež nepohodlné, z praveku....Osobne mám vedľa porcelánového jeleňa v sekretári precízne odložené zbierky image primárneho a aktívneho oddielu s x64 bitovými zálohami týchto OS určených pre svoj HW; WXP/Vista/W7/W8/W8.1/W10, pripravených kedykoľvek k obnove podľa zamachrovania pred očarenými babami, susedmi, vkusu, tlakovej výše a nostalgickej nálady podľa počasia a ročných období.