» Poradna » Windows (a jiné OS)

W7 přihlášení jiného uživatel ze zamčené obrazovky

Používáme 2 lidi jeden notebook. Jestliže syn NB jenom zaklapne, po otevření se objeví přihlašovací obrazovka, kde se může přihlásit jenom on. Nikde jsem nenašel možnost pro změnu uživatele, abych se mohl přihlásit já. Jediné řešení bylo vyndání baterie. Existuje nějaké elegantnější řešení?

Odpovědi na otázku

Konfigurace OS WNT:Nastavení spořiče:odškrtnout volbu"Při obnovení zobrazit přihlašovací obrazovku."V OS může být ovšem nainstalovaný nějaký 3-P nástroj (např. výrobce NB), kde je to potřeba nastavit ještě jednou.

Nepomohlo .

Pokud bezi sluzba Prepinani Uzivatelu (ci jak se to v ceske verzi Windows jmenuje), tak by na te zamykaci obrazovce melo byt jeste tlacitko "Prepnout uzivatele", pod jeho obrazkem a uzivatelskym jmenem.Ta sluzba je standardne zapnuta, ale je mozne, ze ji "optimalizoval" nejaky "vylepsovac" Windows typu CCleaner, Ashampoo apod.