W7, po inštalácii SSD starý HDD označený ako cudzí!

Do stareho PC s HDD som inštaloval SSD a nainštaloval naň W7! Po štarte som zistil že HDD neexistuje! V správe diskov je SSD ako disk1 základný OK. HDD je uvedený ako disk 0 Dynamický a "Cudzí"! Nemá ani žiadny zobrazený obsah!Po kliku na disk 0 sú dve možnosti -Importovať cudzie disky... , a Konvertovať na základný disk- Čo mám urobiť? V správcovi zariadení sú uvedené oba "Zariadenie pracuje správne" driver je aktualizovaný!!

Odpovědi na otázku

Jedná se o disk, kterému jsi ve Windows měnil velikost oddílů a Windows vytvořil oddíl ze dvou částí, hádám dobře?Zvol konvertovat a vše bude fungovat, jako dříve.Optimálně přesuň data někam jinam, vytvoř nové oddíly standardní cestou a data vrať zpět.

CHYBA, omlouvám se, zvol importovat cizí disky a vše bude fungovat jako dříve. Při konverzi by to naopak smazalo všechna data.

Ďakujem za pomoc, už je to OK! Ten pojem "Cudzí disk" som nikde nenašiel preto som bol v rozpakoch! Ešte raz ďakujem!!!