» Poradna » Windows (a jiné OS)

W10 jak zakázat automatické aktualizace - návod zde!

Odpovědi na otázku

Nikoliv, to není dobrý článek - je o ničem. Skutečně dobrý prostředek - bude se jednat o uživatelsky přívětivou možnost naprosto potlačit aktualizace a také si je zase povolit, pokud bude potřeba, přinesu zítra nebo pozítří - podrobnosti, které vůbec nejsou triviální - v tomtéž času.

Skutečně dobrý prostředek pro normálního uživatele bude, až se objeví řešení manuální instalace jednotlivých aktualizací. Tohle vždy nainstaluje všechny aktualizace a uživatel je zase tam kde byl.

Velice sa tešíme na zbrusu nový nápad reverzního hynžinárství.Načo zase vyrábať nejakú dávku, resp. súbory *.reg keď tento dojšland bazmeg perfektne funguje aj pod W10 http://xp-antispy.org/screenshot/na jedno kliknutie. Samozrejme po manuálnom nastavení konkrétnych fajok zodpovedných za povolenie alebo zablokovanie automatických aktualizácií ktoré xp-antispy zapíše do Registrov w10. Pripadáš mi ako Pat a Mat s tvojou naposledy skostantelou relokáciou zložiek smerom na iné oddiely alebo disky. Pritom je na trhu finálny výrobok, ktorý sa bezvadne a hlavne bez chýb o tento proces postará v grafickom omalovaní OS Windows, kukaj sem: http://www.funduc.com/app_mover.htm čumíš ako puk.