» Poradna » Windows (a jiné OS)

W 10 nechci update Avast

Zdravím, po přechodu z W7 na W10 jsem odinstaloval Avast, ale stále mne otravuje vyskakování okna vpravo dole "Complete Windows update". Vyberu "NEVER" , ale nepomáhá to. Během dne se výzva několikrát zopakuje. Avast mám zakoupený na dva roky, ale zvolil jsem jiný antivir. Dík za radu.

Odpovědi na otázku

Zkus toto:https://www.avast.com/cs-cz/uninstall-utilityPokud to nepůjde, tak příště zmačkáni něco jiného než "Never", nech avast nainstalovat a pak to zkus znova. Pak už to půjde určitě.

chápu to dobře tak,že avast otevírá okno " Complete Windows update" ? je to ve smyslu,že tě avast buzeruje,aby jsi aktualizoval windows a nebo avast chce,aby jsi dokončil odinstalaci avastu restartem windowsu ?

Avast update ti zůstal v naplánovyných úlohách. Stačí ho od tud vymazat.

A jak se, prosím, dostanu do naplánovaných úloh? Když klepnu vlevo dole na okno Windows a zadám naplánované úlohy, tak to vyhledává a nic nenajde. Jsem úplný Neználek.

Super - moc díky - tohle mi moc pomohlo Nikdy jsem avasta neinstaloval - mám eset vodjakmrtva Tohle se mi nahodilo při upgradu widlí 10. Nevím jak se i to mohlo narvat do mašiny.

Trochu pozdě, ale....jsem Neználek jako tady tazatel)).Já to v plánovači úloh neměl (jako bych ten dotaz psal já, úplně stejná situace)...tak jsem zkusil ručně smáznout v Registrech zbylý klíč od Avastu.V době psaní tohoto ještě nevím, zda-li to mělo nějaký význam)).

Udělej si čistou instalaci W10 a žádné zbytky Avastu tam mít nebudeš.