» Poradna » Windows (a jiné OS)

Vzdialene pripojenie z Windows 10 Anniversary update

Dobry den,nainstaloval som Anniversary Update a teraz sa nemozem pripojit na vzdialeny pocitac.Pred updatom to islo.Pri pokuse o pripojenie pise:Tento pocitac sa nemoze pripojit k serveru brany vzdialenej pracovnej plochy.Pripojenie som mal ulozene v subore .rdpNic sa na pripojeni nezmenilo.Viete mi poradit, preco to teraz nejde ?

Odpovědi na otázku

To se zeptej v MS, proč to nejde. Ono jim tam toho nejde daleko víc...A pokud chceš aby ti vše fungovalo, nepoužívej nehotový zabugovaný OS. Protože jinak budeš neustále řešit že něco nefunguje.

Presne toto sa stalo aj mne ... pol dna som to nadavajuc na MS riesil ...Nakoniec som odinstaloval najnovsi update win10, vratil som sa k predchadzajucej verzii ... a secko zase fungovalo ...

Před i po AU mi rdp normálně funguje ať v lokální síti tak vzdáleně přes internet. Hledal bych chybu v konfiguraci brány rdp případně zkusil znovu vytvořit připojení na stanici ze které se připojuje ...