» Poradna » Ostatní

Využití tabletu

...mám starej Sencor Element7 v2 a má v řiti display, ptám se jde nějak smysluplně či zábavně využít???..myslím, třeba z něj udělat powerbanku, nebo tak....

Odpovědi na otázku

Jestli podporuje mdi, šlo by ho připojit k TV a využít jako domácí kino.

mdi je co?

asi myslíš MHL, ne?

https://tablety.heureka.sk/sencor-element-7-v2/speci... Podľa toho..... jedine vyhodiť..... powerbanka - malá kapacita, iné - ako kino - nezmysel......

Powerbanku fakt ne :)

Zjisti zda se ti nevyplatí koupit z číny displej - musel bys ale zjistit, co je ten "Sencor" ve skutečnosti zač. Aspoň některé byly totožné s jistými modely firmy Chuwi takže na ně šel displej sehnat z Aliexpressu.