Využití pro staré PC

Doma se mi sešly komponenty ze starých PC, tak jsem je složil dohromady a vznikl mi tenhle PC : e6600 3 GHz ,3gb RAM ,250 gb disk ,GTX 8800 . Napadá vás nějaké využití tohoto PC ? Děkuji za nápady

Odpovědi na otázku

pořád to můžeš používat třeba na net. Dáš tam např. Kubuntu a jedeš

Proč tam cpát linux? Pokud deska umí čtyřjádro, tak tam dá čtyřjádro a bude z toho solidní mašina kompatibilní s Windows 10.

Souhlas

protože se mu třeba nebude chtít kupovat licenci woken. A protože na surfovadlo by to bylo zbytečné. Ale je to jeho komp, ať si tam dá co chce...

Naposledy jsem několik takových compů dal na sebe a v dílně z nich vytvořil stoličku. Docela to bylo dobré. S Ubuntu 16.04 LTS/64 fungují též slušně, dávám tam 4GB RAM.