» Poradna » Web a internet

Využití PC

Ahoj,v práci máme několik relativně hodně výkonných PC. Přes noc na nich běží jeden velmi nenáročný program, je ale nutné aby proto byly počítače 24/7 zapnuté. Říkal jsem si, jestli by se to třeba nedalo k něčemu využít. Zatížení procesoru je nula a kdyby na tom něco málo jelo, náklady by byly plus minus stejný, takže je škoda že to tam jen tak nic nedělá jestli chápete.Napadly mě dvě věci, ale ani jedna mě moc neláká - hledat mimozemšťany je podle mě utopie a bitcoiny - to jsem realista a vim že na to už dneska je potřeba podstatně jiný HW a nevyplatí se to.Nenapadá někoho něco, co by to mohlo dělat? V práci pro to žádné využití neni

Odpovědi na otázku

S těmi mimozemšťany by to myslím šlo.A odkud že to seš?

Ano stahuj pornofilmy a další warez a pak ze ujisti že v tom nejsou viry, a až to bude čisté, hoď to na externí HDD a choď od baráku k baráku :)))