Vysoký ping

Ahoj, včera sem koukal na rychlost netu a všiml sem si, že mám celkem velkou odezvu. https://s17.postimg.org/4ksaegfjj/Screenshot_2017... Bydlím v paneláku 4 patro a ze zdi mám jen kabel na svůj router. Poskytovatele nevím, net je v ceně nájmu. Co s tím pingem pls?

Odpovědi na otázku

Ping davaj na branu poskytovatela, inak k tomu zapocitas aj polovicu Internetu.

Ok, a je to normální tohle?

Netusim, bo neviem akou technologiou si (ty, alebo cely dom) pripojeny na poskytovatela. Internet cez satelit ma napriklad este vacsi ping. Hento moze vyzerat na WiFi a to len tak lahko neopravis. Ty sam urcite nie.

Můžeš si na něj zvyknout.

Potřebuju lepší ping, jak to udělat? Mám iptv a ping je nic moc

Na stejnou adresu mám ping 135ms. Jestli chceš objektivní výsledek tak si zkus pingnout třeba google dns (8.8.8.8) (u mě 35ms) .....

Zadam jen ty 8 ky jo

Tak z toho obrázku toho moc nepoznáme, leda to že, jste to testoval na mobilu.Doporučuji otestovat na pC připojeným kabelem k routeru a zkusit např ping na DNS google 8.8.8.8 nebo na www.seznam.cz

Tak mě psal majitel, máme net od sousedů a jsme v malé síti. Co mám říct tomu sousedovi? Ať zkusí restart?

Má ping 245ms, já to dsl.cz testnul teď z mobilu přes domácí wifi a mám 20ms. Tak hádám, že tam má nějaký problém. Ten ping má veliký jak kráva a na online hry může zapomenout....teda jestli se tam nechce jen trápit.

Řeknu mu o restart, ne?

Já měl jeden čas....taky ping jak prase a volal jsem technika. Technik zkontroloval dráty a našel problém v zásuvce. Tak dal novou a bylo to OK. Nejdříve bych zkontroloval dráty a zásuvku.

Pusť pathping z počítače na nějakou adresu v internetu (dsl.cz), trvká kolem 5 minut. Z výsledku jde vyčíst, na kterém propoji narůstá zpoždění a případná ztrátovost a podle toho bude jasné, koho kontaktovat kvůli řešení.