» Poradna » Windows (a jiné OS)

Vysoké využití CPU

Dobrý den mám tenhle problém http://www.imgup.cz/image/hDx-Nevíte někdo co s tím může být?-Nedávno jsem přeinstaloval Windows a všechno bylo v pořádku,ale teď se mi počítač neskutečně seká.,Pc: http://www.imgup.cz/image/hDW-mám pocit,že je tam něco i s ramkou.

Odpovědi na otázku

ultimate je kúpený na uloz.to? Tebe vadí system iddle 97%? Ak je systém ozaj pomalý. prever disk (min cez HDtune)

No zrovna to tam není,ale jak pohnu s myší tak se CPU zvýší na 80% a s hrou je to na 100%

Sa tomu ani moc nediv, že sa Ti to serie, keď hneď do ("nedávno") čisto nainštalovaného systému dáváš taký bordel, ako napríklad to - čo vidím na Tvojom obrázku = TuneUp Utilities 2014 + CClener64 a Bohvie čo tam ešte máš...

když neumíš ani roztáhnout sloupeček, abysme viděli celý název procesu, tak se nediv... btw odpověděl sis na problém sám..."přeinstaloval jsem Windows a všechno bylo v pořádku" - no tak ho přeinstaluj znova a necpi tam žádný sračky a boběží to jak po másle!

I krást se musí umět!