» Poradna » Web a internet

Vyskakují okna na ib.adnxs.com

Zdravím. Objevil se mi nyní následující problém. Když si otevřu nějaká stránky a kliknu na odkaz, např. na zpravodajských webech, tak automaticky vyskočí okno s nějakou grafickou ptákovinou a adresou v záhlaví "in.adnxs.com". Pak se třeba v textu na webové stránce s některých slov, či jejich částí, stanou odkazy. Zdá se, že je to nějaký virus. Jak se toho mohu zbavit? Děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

adwcleanerrougekillerSUPERAntiSpyware Professionalnákupom vianočných darčekov

V tomto případě nejde o virus, ale o sprosté reklamy, které hloupí provozovatelé stránek cpou všude, až tam lidi přestanou chodit. Pokud tam nemusíš, vyřaď tu stránku z oblíbených.